Ark Omega 5X Pve Sunucu | Barbarians ARK Omega

SelimAkoguz

Çaylak
Katılım
28 Haz 2022
Mesajlar
2
En iyi cevaplar
0
Puanları
40
Ödüller
2
Selamlar, sunucumuz 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir ve siz değerli oyuncuların en çok zevk alacağı şekilde tasarlanmıştır.

Sunucu da başlıca özelliklerini sayarsak otomatik vahşi dino reset sayesinde belirli saatlerde otomatik vahşi hayvanlar sıfırlanır ve yenileri çıkar. Bu sayede kendinize evcilleştirecek bir şey bulamadıysanız bir sonraki sıfırlama da daha iyisini bulabilirsiniz.
Oy verme sistemi sayesinde sunucumuza oy vererek oyun içerisinden çeşitli ödülleri şansınıza bağlı kazanarak hem bizi desteklersiniz, hem de ödül kazanırsınız.
Sunucumuz da her ay en çok vakit geçiren oyunculara oyun içerisinden coin ödülü verilir ve bu sayede coinlerini doya doya harcayabilirler.
Sunucudaki market sistemi sayesinde oyun içerisinde vakit geçirerek coin kazanabilir ve bu coini istediğiniz gibi oyun içerisindeki markette kullanabilir ya da oyuncularımız ile alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.
Sunucuda neredeyse tüm saatlerde destek alabileceğiniz adminlerimiz ve adminler kadar yardımsever oyuncularımız ile aile dostu bir oyun ortamı sunmaktayız.
Ark Omega modunun da içinde bulunduğu 17 modu sorunsuz oynatacak güçlü sunucumuz ile sizlere lagsız bir oyun deneyimi sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Barbarians en iyisi ve en iyisi olarak kalmak için her şeyi yapacağız :)

Sunucuya bağlan: steam://connect/185.153.228.93:27015
Sunucu Discordu: https://discord.gg/hSaUFYgB49
 
Üst