Haber Bitexen’den 100 kişiye Steam hediye kartı!

Engineer

www.Rabisu.com
En iyi cevaplar
0
Bitexen’den 100 kişiye Steam hediye kartı!

Bitcoin ve altcoin alım satım platformu Bitexen, Twitter hesabından başlattığı çekiliş ile oyunseverler arasından 100 kişiye 100 TL değerinde Steam Hediye Kartı veriyor.

Bitcoin ve altcoin alım satım platformu Bitexen, her ay Twitter hesabından düzenli olarak #BitexenleHediyeKazan adı altında çeşitli hediyeler veriyor. Türkiye E-Spor Federasyonu’nun geçtiğimiz yıl düzenlediği TESFED Türkiye Kupası’na isim sponsoru da olan Bitexen, bu ayki etkinliğinde oyunculara hediye dağıtıyor.
Bitexen, oyun dünyasına Steam kartı hediye ediyor
Son katılım tarihi 24 Şubat saat 23:59 olan bu etkinlikte yapılması gerekenler ise Bitexen’in Twitter hesabından yaptığı paylaşımı retweet yapmak ve Bitexen hesabını takip etmek. Bitexen, belirtilen sürenin sonunda 100 TL Steam Hediye kodu kazanan 100 kişiyi açıklayacak.

Steam Hediye kartını kazanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasını kripto para alım satımı ile tanıştıran Bitexen ne sunuyor?

Bitcoin ve 100’den fazla coin ile birlikte Türkiye’nin en geniş kripto para yelpazesine sahip coin alım satım platformu Bitexen, İTÜ ARI Teknokent’te Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş. 2018’den beri faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş, güvenli yatırımın ve teknolojik çözümlerin merkezi olmayı hedefliyor.
Bitexen blok zinciri güvencesinin yanı sıra; Kaspersky ve Coinfirm gibi kullanıcılara güvenlik sağlayan firmalar ve gerekli resmî kurumlar tarafından onaylanmış bir platform.
Exen Coin Bulundurana Komisyon İadesi
Bitexen’in müşterileri için çıkardığı EXEN Coin’i hesabında bulunduranlar platformun sağladığı komisyon iadesi avantajından yararlanırken, ayrıca düzenli olarak yapılan yarışma ve diğer etkinliklere katılarak EXEN Coin ve diğer farklı hediyeleri kazanma şansı yakalıyor.
Bitexen’i telefonunuza Play Store ve App Store‘dan indirebilir, yatırımlarınıza her yerden her saat ulaşabilirsiniz.
Bitcoin ve yüzlerce altcoinden birine sahip olmak için Bitexen hesabı oluşturabilirsiniz.