İnceleme Car Dealer İnceleme

Forsecon

Azimli
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3

Simülasyon oyunlarını çok severim. Resmen beni oyunun içine daldırır ve sanki gerçek hayatta oynuyormuşum ve gelişiyormuşum gibi bir his verir. Çıkmasından 1 sene geçmesine rağmen eskimeyen ve çok sevdiğim bir oyunu size tanıtmaya geldim. Konumda oyunun tanıtımı ardından kendi fikirlerimi belirteceğim. İstiyorsanız sizi de çok bekletmeyeyim.

maxresdefault.jpg

Oyunumuzun ismi Car Dealer oyunda kendinizi galerici olarak buluyorsunuz. Bir adet galeriniz var oyuna başladığınızda yatağınızdan kalkıyorsunuz ve 20.000 birim para ile başlıyorsunuz. Ardından galerinize gidip araba satın alıp üstüne kâr payı katarak paranızı katlamaya çalışıyorsunuz. Sürekli olarak bunu yapıyorsunuz ve gittikçe kârınız artıyor. Bir vakitten sonra aldığınız arabaların fiyatlarıyla birlikte yaptığınız kârda artmaya başlıyor. Oyun yapımcıları sadece araba ile kalmamış ve güzel bir sistem yapmışlar. Oyunda motor kulübünden motor lisansı alarak motor satabiliyorsunuz. Böylece çeşitlilikte artıyor. Ayriyeten en sevdiğim ayrıntı olan hurdacı, arabaları daha az paraya alarak tamir ettirip çok daha fazla para kazanabiliyorsunuz. Paranız arttıkça galerinize korumalar , maskotlar ve serbest çalışan alabiliyorsunuz. Bu serbest çalışanlar size internet sitesi yapıyorlar ve müşteri sayınızı arttırabiliyorsunuz. Ayriyeten oyunda bir gelişme sistemi var para ile galerinizin soyulmaması için kepenk , sert camlar ve kamera sistemi alabiliyorsunuz böylece galerinizin soyulma şansını çok aza düşürmüş oluyorsunuz. Aynı vakitte sizde bir hırsıza para vererek araba çaldırabiliyorsunuz. Çaldırdığınız arabanın iyi olup olmaması şansını ise tekrar geliştirmelerden arttırabiliyorsunuz. Oyun kısaca böyle istiyorsanız birde kendi düşüncelerime geçiyim.

ss_a94eb0eeae4da49e72a73956528afe78869a4ed4.1920x1080.jpg

Öncelikle oyun güzel oyunu seviyorum fakat birkaç kötü şeylerde var. Mesela oyunda hızlı gelişebiliyorsunuz. Açlık ve can barı yok. Yapımcılar bunun gibi ayrıntıları ekleyerek oyunu daha da güzelleştirebilirler. Oyuna daha fazla eklenti gelebilir müşterileri beklerken canımız sıkılabiliyor. Galerimizin kendimize göre tasarlayabiliriz. Yani oyun bu kadar uzun süredir olsa bile eklenecek daha çok şey var. Ama her şeye rağmen oyunu öneriyorum.

Sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.​

Grape

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Oyunu senden görüp aldım forumda takip ettiğim sayılı insanlardansın

En iyi cevaplar
0
Ödüller
2

Simülasyon oyunlarını çok severim. Resmen beni oyunun içine daldırır ve sanki gerçek hayatta oynuyormuşum ve gelişiyormuşum gibi bir his verir. Çıkmasından 1 sene geçmesine rağmen eskimeyen ve çok sevdiğim bir oyunu size tanıtmaya geldim. Konumda oyunun tanıtımı ardından kendi fikirlerimi belirteceğim. İstiyorsanız sizi de çok bekletmeyeyim.

Ekli dosyayı görüntüle 1290

Oyunumuzun ismi Car Dealer oyunda kendinizi galerici olarak buluyorsunuz. Bir adet galeriniz var oyuna başladığınızda yatağınızdan kalkıyorsunuz ve 20.000 birim para ile başlıyorsunuz. Ardından galerinize gidip araba satın alıp üstüne kâr payı katarak paranızı katlamaya çalışıyorsunuz. Sürekli olarak bunu yapıyorsunuz ve gittikçe kârınız artıyor. Bir vakitten sonra aldığınız arabaların fiyatlarıyla birlikte yaptığınız kârda artmaya başlıyor. Oyun yapımcıları sadece araba ile kalmamış ve güzel bir sistem yapmışlar. Oyunda motor kulübünden motor lisansı alarak motor araba oyunları indir satabiliyorsunuz. Böylece çeşitlilikte artıyor. Ayriyeten en sevdiğim ayrıntı olan hurdacı, arabaları daha az paraya alarak tamir ettirip çok daha fazla para kazanabiliyorsunuz. Paranız arttıkça galerinize korumalar , maskotlar ve serbest çalışan alabiliyorsunuz. Bu serbest çalışanlar size internet sitesi yapıyorlar ve müşteri sayınızı arttırabiliyorsunuz. Ayriyeten oyunda bir gelişme sistemi var para ile galerinizin soyulmaması için kepenk , sert camlar ve kamera sistemi alabiliyorsunuz böylece galerinizin soyulma şansını çok aza düşürmüş oluyorsunuz. Aynı vakitte sizde bir hırsıza para vererek araba çaldırabiliyorsunuz. Çaldırdığınız arabanın iyi olup olmaması şansını ise tekrar geliştirmelerden arttırabiliyorsunuz. Oyun kısaca böyle istiyorsanız birde kendi düşüncelerime geçiyim.

Ekli dosyayı görüntüle 1291

Öncelikle oyun güzel oyunu seviyorum fakat birkaç kötü şeylerde var. Mesela oyunda hızlı gelişebiliyorsunuz. Açlık ve can barı yok. Yapımcılar bunun gibi ayrıntıları ekleyerek oyunu daha da güzelleştirebilirler. Oyuna daha fazla eklenti gelebilir müşterileri beklerken canımız sıkılabiliyor. Galerimizin kendimize göre tasarlayabiliriz. Yani oyun bu kadar uzun süredir olsa bile eklenecek daha çok şey var. Ama her şeye rağmen oyunu öneriyorum.

Sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.​
Güzel bir inceleme olmuş, teşekkürler :)