CS:GO 'UN GELECEĞİ...

BratMan

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
Merhaba arkadaşlar. Acaba CS:GO oyunun geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu an oynuyor musunuz? Gelecekte oynamayı düşünüyor musunuz?
Mesela bir zamanlar Point Blank yükseldi ama şu an serverlede çok az kişi var. Acaba ne zamansa CS:GO da bu durumda olabilir mi? Düşüncelerinizi bölüşürürseniz sevinirim :)

trabzonlii61

Çaylak
Stajyer
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
CS-GO Oyununu ben kimse grafiklerin sevdiği için vb oynadığını zannetmiyorum herkesin CSGO sevdasının asıl sebebi başlangıçta başlayan sevgi zamanın oyunu olan cs 1.6 zamanın şartlarında en iyi oyundu tüm herkes bu oyuna odaklandı ve CSGO yeni bir tarz yüksek grafikli oyun çıkarınca herkes psikolojik olarak ona yöneldi CSGO Şuan çıksa bilinmedik bir şekilde kimse oynamaz yani CSGO'num bitmesi için tüm herkesin bırakmadı lazım veya çok iyi yeni bir CS Oyunu çıkması lazım.

BratMan

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
CS-GO Oyununu ben kimse grafiklerin sevdiği için vb oynadığını zannetmiyorum herkesin CSGO sevdasının asıl sebebi başlangıçta başlayan sevgi zamanın oyunu olan cs 1.6 zamanın şartlarında en iyi oyundu tüm herkes bu oyuna odaklandı ve CSGO yeni bir tarz yüksek grafikli oyun çıkarınca herkes psikolojik olarak ona yöneldi CSGO Şuan çıksa bilinmedik bir şekilde kimse oynamaz yani CSGO'num bitmesi için tüm herkesin bırakmadı lazım veya çok iyi yeni bir CS Oyunu çıkması lazım.
umarım daha fazla oyuncu kitlesine ulaşır