[Eleştiri] - River Roleplay

LypXer

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
1
Evet yolculuğuma bugün devam ettim ve River'in yolunu tuttum.

Dedikleri gibi Hard Roleplay Emek bir sunucu.
Öncelikle skinler ve modlar efsaneydi. Binco'ya gidiyorsun hem önizleme mevcut hemde tüm skinler modlu...
Aynı şekilde araçlar da (arada bir kaç normal modlu araç mevcuttu) güzel.

Onun dışında mesleklerin parası iyi fakat NPC sorunu var. Yani F2 raporu atıp a3+ kişinin size /setjob çekmesi gerekiyor (düzeltilir umarım)
3 Meslek denemiştim: Pizza , Tüp Dağıtım, Yumurta Dağıtım ve hepside kısa ve iyi parası var. Yani sizi LV'ye kadar götürmüyor iki sokak gezdirip tekrar dönüyorsunuz.
Araç fiyatları da iyi en ucuz araç 20 bin felan ve bi 10-15 dakika kassanız araç alabilirsiniz.

/gms kısmı bozuk rehber hariç admin varmı göremiyorsunuz ilk başta bu saatte hiç mi admin olmaz diyordum meğersem sistem bozukmuş.
Oyunculara gelirsem ortalama seviyede rol bilgisi var arada olacak fakat yinde yazayım dedim.

Kötü yanı rol cidden yok denecek kadar az 60-70 kişi var fakat IGS yada sahil bomboştu o yüzden burada biraz az vakit geçirebildim.
Adminler & Rehberler ilgili kolayca yardım alabiliyorsunuz.

Map ise güzel diyebilirim. Grove yanında güzel bir McDonald's ve bir çok güzel evler inşa edilmişti. Fakat aynı şekilde PD ve MD aynı şekilde default bir yapıydı.
Ve maalesef burada bi tık drop sorunu var.
Birlik ise PM üzerinden size ulaşıp OOC şekilde alınıyorsunuz.
Başka birşey sanırım yok dikkatimi çeken yada aklıma gelen.
Neyse sonrakinde görüşmek üzere !

trabzonlii61

Çaylak
Stajyer
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Merhabalar yaklaşık 1.5 - 2 Yıla yakın mta sunucusu olan river roleplayde bulunmaktayım ve yetkilik yaptım sunucunun özellikle aile ortamı dediğimiz kavram kesinlikle var. Her türlü arkadaş edinebilirsiniz. Sıcak kanlı founderi Ne0R ve harika map tasarımcısı Lera sunucuya renk katıyor bir yandan yönetim ekibinin kalitesi ve enerjisi sunucuyu zirvede tutmaya çalışıyor yaklaşık Hazirandan Ağustos'ta bakımda olan river roleplay herkesin accountlarının sıfırlanması ile daha kaliteli gelişecebileceğiniz bir ortam aldı Trabzonlu roleplay yaptığım river roleplay kalitesiyle gözleri dolduruyor herkesi buraya davet ederim.