Format Factory

En iyi cevaplar
0
Format%2BFactory.png

Merhaba, eğer video işleriyle çok uğraşıyorsanız her zaman bir videonun belirli bir yerini kesip birleştirme kırpma işleri yada bir video formatını başka bir formata dönüştürme işi lazım oluyor değil mi? Yani, kendimizi kandırmayalım hepimiz sosyal medya için bir video hazırlamadık mı? Peki sizce video'nuz gerçekten kalitelimiydi? Yada yükleyeceğiniz platform için uygun muydu? İşte artık bu konuları dert etmenize gerek yok. Yılların getirdiği en büyük tecrübeye sahip converter olan Format Factory karşınızda.

ff1.PNG

Öncelikle 62 farklı dil desteği sunan Format factory ile sadece video formatı değil ses görüntü yazı ve diğer formatları dönüştürebiliyor hatta cd - dvd gibi araçlara ses yada video yazabiliyorsunuz. "Tabi artık cd - dvd devri kapandı ama tabi isterseniz bunlarla dj lik oynayabilirsiniz..." Aynı zamanda Sesleri mix özelliği ile birleştirebiliyor videoları da mux özelliğiyle birleştirebiliyorsunuz. yani kısaca kes birleştir gibi basit edit işlerini yapabilen bir uygulama. Bitti mi? Tabiki bitmedi videolarınızın istenmeyen filigranlı kısımlarını kaldırmak için crop özelliği de bu uygulamada. Ayrıca ne işe yaradığını hala bilmediğim deloge özelliği de var "Translate'e bie yazdım temsil etmek çıktı cidden ne işe yarıyor bu deloge?". Render hızı da gayet iyi, yani PC'niz çöp pc değilse dakikalar içinde yarım saatlik 1080p 30fps videoyu render'leyebiliyor "30 fps dediğime takılmayın normalde film fps'leri 24 fps olur". Ayrıca ücretsiz ve sınırsız kullanıma sahip ve Ücretsiz olmasına rağmen filigran koyan uygulamalar gibi değil. Ayrıca sadece edit ve convert de yapmakla kalmıyor internetten video da indirebiliyor. Bu özellikleri ile benim favori convert programım Format Factory. Bu yüzden bu uygulamaya vereceğim puan 10/10. Tam puanlık uygulama olmasının nedenini kullanınca siz de anlayacaksınız. Tabi arayüzü biraz karmaşık gelebilir ama video işlerinden anlıyorsanız gayet de basit bir arayüz.

Ekran Alıntısı01.PNG

Siz de uygulamayı kullanabilir eleştirinizi "uygulama eleştirisi sadece kötü yönlerini anlatmak değildir" ve puanınızı yorumlara yazabilirsiniz.
Kesinlikle herkese öneriyorum uygulamayı kullanmak için buraya tıklayınız.