Haber GeForce NOW Fiyatlar konusunda geri adım attı!

cloakmaster

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Screenshot_94.png

NVIDIA ve GAME+ Geri Adım Attı! GeForce NOW için yeni fiyatlar belirlendi!

Geçtiğimiz günlerde NVIDIA ve GAME+ Türkiye için Avrupa'dan oldukça pahalı ve bizim için pek uygun olmayan bir fiyat belirlemişti. Avrupa'da sadece 5 dolar [Yaklaşık 35 TL civarı] olarak belirlenmişken Türkiye'de ise 75 TL [Yaklaşık 10 dolar civarı] olarak sunulmuştu.

NVIDIA ayrıca yakın zamanlarda Türkiye'de oturup Avrupa sunucularından abonelik satın alanlara bir e-posta göndermişti. Bu e-posta içeriğinde ise Türkiye'de bulunup Avrupa sunucularından abonelik satın alanların 3 Mayıs tarihi itibariyle üyeliklerinin bedava üyeliklere çevrileceğini, hesaplarının GAME+ sunucularına geçirileceği bilgisi verilmişti. Ancak buna karşılık sosyal medyadan yoğun tepki geldi ve NVIDIA ve GAME+ bunun üzerine bir geri adım attı.

NVIDIA ve GAME+, 1 aylık abonelik ücretini 75 TL'den 50 TL'ye güncelleme kararı aldı. Ayrıca Türkiye'de bulunup Avrupa sunucularını kullananların hesapları da GAME+ sunucularına aktarılmayacak ve herhangi bir üyelik kesintisi yapılmayacak.

İşte ünlü bir yayıncının bu olayla ilgili bir tweeti:
Tweet'e ulaşmak için tıkla.

Screenshot_100.png

Beklediğimiz kadar sanırım sonunda geldi :). Hepimiz için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Bu haber oldukça güzel oldu.