Bilgilendirme Minecraft Sunucular Kategorisi Kuralları

tst_sticky_timer_this_thread_has_been_sticked_forever
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Bu kurallar Forum Kurallarının dışında Minecraft Sunucuları kategorisi içindir.

Sunucu tanıtım konuları belirli şartlara göre onaylanıyor. Açılan sunucu tanıtım konuları en fazla 5 saat içersinde moderatörler veya yöneticiler tarafından incelenerek uygun görülürse onaylanır.

Sunucu tanıtım şartları;

- Sunucunuz kesinlikle aktif olmalıdır,
- Sunucu kısa süre içerisinde açılacaksa konu içerisinde belirtilmeli, süreç ile ilgili aktif paylaşımlar yapmalı ve konuyu güncel tutmalıdır,
- Konu içerisinde sunucu adresi, sunucuya girilebilecek oyuncu sayısı, sunucu türü, sunucuda yer alan özellikler (sunucudaki sistemler, sunucu kurallar vb.), sunucu yapılarını içeren resimler ve sunucu ile ilgili görseller gerekmektedir.

Ekstra olarak;

- Konu başlıklarında ▓▒█┌┌▀▀│¹³ gibi değişik karakterler (ASCII) içeren konu başlıkları yasaktır,
- Aynı sunucu ile ilgili birden fazla tanıtım konusu açılması yasaktır, eğer sunucu sahibi tarafından sunucu tanıtımı hakkında yeni bir tanıtım yapılacaksa eski konunun kaldırılması şartıyla yeni konu açılabilir,
- Sunucu tanıtım konularında sunucu hakkında yetkili alımı yasaktır,
- Konu altına baltalama amaçlı bir takım yazılar yazmak yasaktır,
- 1 aydan fazla aktif olmayan sunucu tanıtım konuları arşive taşınabilir,
- Çekirdek (HUB) sunucular diğer kategorilerde sunucularının ilgili alanlarını tanıtabilirler; konu başlığı, konu etiketleri ve konu içeriği, konunun bulunduğu bölüme uygun olmalıdır.

Bu kurallara uyulmaması halinde Rabisu Forum'dan uyarılabilirsiniz veya uzaklaştırılabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...