[MTA] 505 Roleplay

mustik

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
  1. **505 City Roleplay ━ shine&glory**

Bir çok platform kitlesinden sosyal, aktif rol ortamları ister. Bu beklenti bizim için de var fakat diğer platformların aksine burada sizlerin emeklerine önem veriyor, emek veren ile vermeyeni ayırarak sizlere daha kaliteli ve keyifli roller tattırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda karakterinizi ünlülerin çetrefilli hayatına ilerletebilir yada karanlığı seçebilirsinz.

**Sunucuda oynamaya başladım, nasıl ünlü olabilirim?**
    Bunun bir çok yolu mevcut, basic olarak şarkıcı bir karakter canlandırıp karakterinize klipler çekerek ve şehirdeki işletmelerde sahne alarak karakterinizi tanıtma yoluna girebilirsiniz.

Kendinize bir işletme alıp aktif eder, bu işletmeyi büyüterek şirketleşme yoluna girebilir ve şirket sahibi olarak ünlü tag ve rollerine erişebilirsiniz. Burada önemli olan karakterinizi sunucu içerisinde duyurmak/tanıtmaktır.

**Dark Diplomacy**
    *Plug karakter düzeni*

Plug karakterler, tamamen sizlere destek amaçlı açılan karakterlerdir, sizler mevcut yaptığınız rollerinizde sıkıştığınızda yada destek gerektiği durumlarda, sizlere yardım amacıyla plug karakterler devreye girer. Bu karakterler oyunculardan üstündür fakat bu üstünlük kişisel amaçlarla kullanılmaz.

Bu karakterler kimi zamana sıradan bir yatırımcı, kimi zaman seri katil, kimi zaman ise çöpçü olarak bile karşınıza çıkıp, gerekli desteği sağlamak adına atılımlarda bulunabilir. Bu atılımlar, destek sağlanan legal/illegal birlikler tarafından tercihe bağlı olarak geri çevrilebilir.
    **505 City ve Destekler**

505 City Roleplay yönetim ekibi olarak her bir oyuncumuza eşit davranmayı hedefliyor, bu konuda bazı atılımlarda bulunuyoruz. Bu atılımlarımızdan biri olarak ise kalabalık ekiplere destek verip bireysel oyunculara verilmemesi durumu. 505 City Roleplay platformu olarak bu durumu değiştiriyor, discordumuzda bulunan destek bileti oluştur kanalı üzerinden bizlere ulaşıp yönetim desteği(işletme/araç vb.) başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda sunulan desteğin oyun içerisine büyük etken olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden tarafımızca belirlenmiş kısıtlamalarımız mevcut.

**◊ İstenilen destekler yönetim tarafından uygun görülmelidir.**

**◊ İstenilen desteğin(işletme/araç vb.) sistem fiyatının %40'ı oyuncu tarafından karşılanmalı.** *(100.000$'lık işletmeye 40.000$ ön ödeme.)*

**◊ Destek olarak sunulan işletme/araç vb. eşyaların sistem fiyatı taksitli şekilde ödenmelidir, taksitler desteğin sistem fiyatına göre belirleneecktir.** *(100.000$'lık işletmeye 20.000$lık günlük ödeme.-rakamlar örnektir-)*

**◊ Sağlanan destekler, belirlenen sürede geri ödemeye ulaşmaz ise geri silinecek, destek alan kişiye ceza uygulanacaktır.**

*Çok yakında..*
    https://discord.gg/BUAF7kRkae (edited)
    da9487524c4a4efda569f58c8c1d1383.jpg