Ori and The Will of The Wisps (Baş Yaran Taş Gibi Oyun)

RecepBuğraÖzay

Çaylak
Stajyer
Katılım
17 Mayıs 2021
Mesajlar
5
En iyi cevaplar
0
Puanları
40
İlk bakış:
Oyunu açtığınız andan itibaren kendinizi müthiş bir atmosferde buluyorsunuz. Duygusal başlangıçla beraber oyun müziğinin içinize dokunuşunu hissediyorsunuz. Hikayenin başlangıcında burkulan yüreğiniz adeta gözlerinizden yaş getirmek için elinden geleni yapıyor. Bir oyunda gerçekten birini özlüyor ve o kişi hakkında endişeleniyorsunuz. "Acaba nerde?" ya da "Başına bir iş mi geldi?" diye düşünen bir anne gibi oluyorsunuz.

Oynanış:
Öncelikle söylemeliyim ki parkur mekaniklerini çok güzel harmanlayan bu oyunumuz yapısı gereği her özelliği her yeteneği öyle hemen vermiyor bize. Hiksyede ilerledikçe ve görevleri yaptıkça yetenek çeşitlilik sağlıyor ve bu da sürükleyiciliği arttırıyor. Aksiyon deneyimi fena olmamakla beraber çeşitlilik olarak sizi tatmin edecek düzeydedir.

Ortaları:
Oyunun ortalarına geldiğinizde oyundan sizi bıktıracak tek bir özellik var o da şu: oyun size gidemeyeceğiniz bir görevi sanki gidilebilirmiş gibi gösterip sizi yanılgıya düşürtüyor ve o an ne yapacağınızı tam kestiremiyorsunuz. Açık konuşmak gerekirse ben bir kez internetten bir görevin nasıl yapıldığına baktım 😀. Oyundan bıktım mı diye düşündüğümde hayır cevabını verebilirim.

Sonu ve Hikayesi:
Spoiler yoktur! Arkadaşlar hikayesi gerçektende yürek burkan cinsten ve içinize dokunuyor. Spoiler olmaması için çoğu şeyi söyleyemeyeceğim. Sonu gerçekten inanılmaz.

Sistem özellikleri ve Fiyatı:
Cüzi bir fiyata sahip olmakla beraber sistem özellikleri gerçekten herkese uygun diyebilirim ama buna rağmen taş gibi görsellere sahip.

Alınır mı ?
Gerçekten alınır. Fiyatı da sunduğu eğlenceğe göre iyi. Yaklaşık 7-8 saatde bitiyor.
 

RecepBuğraÖzay

Çaylak
Stajyer
Katılım
17 Mayıs 2021
Mesajlar
5
En iyi cevaplar
0
Puanları
40
Eğer tavsiyelerime kulak verip aldıysanız görüşlerinizi yazmayı unutmayın 😀.
 

MakeRKereM

Azimli
G. Moderatör
Katılım
2 Nisan 2021
Mesajlar
53
En iyi cevaplar
0
Puanları
115
Hocam oyun güzelmiş. Bir gün almayı düşünürüm. Bu arada konunuza oyundan görüntüler de eklerseniz daha güzel olur.
 
Üst