İnceleme Plants vs Zombies

En iyi cevaplar
0
247785.png
Merhaba, uzun süredir oynamadığım bir oyun dün aklıma geldi ve neden olmasın deyip aldım elime telefonu indirdim oyunu. Peki hangi oyun mu? Tabiki de Plants vs Zombies.

0000008164.1920x1080.jpg

PopCap Games tarafından Mayıs 2009'da Microsoft Windows platformuna çıkan Plants vs Zombies'in iOS sürümü Şubat 2010'da Android sürümü Mayıs 2011'de Windows Phone sürümü ise Haziran 2011'de çıkmıştır. Öncelikle Plants vs Zombies satranç tahtasına benzeyen bir çim alana savaşçı bitkiler ekip zombileri evimizden uzak tuttuğumuz bir tower defense-game türü yani kule savunma türü bir oyundur. Eğer stratejinizi doğru belirlemezseniz zombiler sizin beyninizi yiyor. Tabi zombi beynimizi yerken göstermiyor korkmayın bu bir korku oyunu değil Fakat doğru strateji ile birçok baskının üstesinden gelip onlarda bölümden oluşan oyunu bitirmek için saatlerinizi harcayabilirsiniz. Hızlı bir oyun olmasına rağmen gittikçe zorlaştığı için birçok bölümü 10 - 20 kez oynamak zorunda olmak bazen insanı çıldırtabiliyor. Ayrıca oyun singleplayer mod'da bu kadar zorken xBox sürümünde multiplayer sürümü ile gerçek bir oyuncu ile oynarken ne kadar zorlaşacağını tahmin bile edemezsiniz. Yinede zor oyun severler için kesinlikle tavsiye ederim. Sürekli 5 yoldan gelen zombileri bitkilerimizle durdurmaya çalışırken sürekli yeni savaşçı türleri ile her bölümde yeni bir macera yaşatıyor.
Bu oyuna vereceğim puan 7/10

Oyunun web sitesine buradan gidebilirsiniz.
Yorumlara oyun hakkındaki görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Plants vs Zombies 2 incelemesi (ÇOK YAKINDA!)

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
İlk çıktığı vakitler 1-2 kez oynama fırsatım olmuştu, kısa süreli de olsa keyif almıştım. :D

MakeRKereM

www.Rabisu.com
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
Küçükken oynuyordum. Hatta bu oyundan ilham alarak daha değişikleri çıkmıştı:D.