Rehber Steam Kart Düşürme (Ayrıntılı)

Forsecon

Azimli
Stajyer
Katılım
17 Haz 2021
Mesajlar
52
En iyi cevaplar
0
Puanları
190
Ödüller
3
Çoğunluk olarak para kazanmak amacıyla yapılan kart düşürme olayını bugün yakından tanıyacaksınız. Öncelikle başlıkta gördüğünüz ayrıntılı yazısı boşuna konulmadı en incesine kadar ineceğim ve size en iyi şekilde anlatacağım için fazlaca resim fazlaca söz öbeği bulunacaktır. Sizi çok bekletmek istemem isterseniz hemen konumuza geçelim.

steam.jpg

Öncelikle Steam uygulamasından kart düşürme olayında sadece 2 amacımız olabilir. Biri olan kartları satıp para kazanmak birisi ise düşürebildiğimiz kadar kart düşürüp olmayan kartları satın alarak rozete çevirmek. Öncelikle ben bu işin içinde biri olarak kart satma taktiğinden fazla bir beklentiniz olmasın. Gelecek olan para 3 TL'yi geçmeyecektir. Neyse konuyu dağıtmadan ana konumuza geçelim. Ana konumuz olan kart nasıl düşürülür. Kart düşürmek aslında öyle istemeyle yapılan bir şey değildir herhangi bir oyunu 4 saat ve üstü oynadığınız zaman hediye olarak verilen bir şeydir yani kısacası bir oyun alıyorsanız kart düşürmenin belli bir taktiği yoktur ama ben şuana kadar hiç 10 saate yakın beklettiğini görmedim en fazla olarak 7 saatte tüm kartları verdi. Soracak arkadaşlar olacaktır 7 saat boyunca oyunu aralıksız oynadın mı nasıl yaptın gibisinden hayır oyunu siz oynamıyorsunuz ilerde anlatacağım konu ile aydınlığa ulaşacaksınız.

images.jpg

Aldığınız oyunun rozet gidişatı yerine girdiğinizde yukarıdaki gibi mavi yerde ne kadar hakkınız varsa onu yazacaktır. Aldığınız herhangi bir oyunun toplam kart sayısının yarısı kadar kart elde edebilirsiniz. Sonuna denk sürekli kart vermeyecektir. Yukarıda bahsettiğim gibi oyununuzun 8 kart üstü hakkı bulunmadığı sürece oyunda olduğunuz 7 saat boyunca tüm hakkınızı kullanacak ve hakkınız kadar kart alacaksınız. Söylememde fayda var her oyundan kart elde edemezsiniz. Parayla satın aldığınız ve Steam koleksiyon kartlarına sahip oyunlar olması gerekiyor.
unnamed.png
Peki biz bu kartları kazanmak için saatlerce oyunu oynamak oyunda aktif kalmak zorunda mıyım soruları resmen kulağıma geliyor. İşte tam burada yardımımıza bir uygulama koşuyor uygulamamızın ismi "Idle Daddy" uygulamayı yazılı olarak anlatmam zor olacağından dolayı size yardımcı olacak bir video buraya bırakıyorum. İsteyenler gidip bilgi sahibi olabilirler.

Video

Öncelikle bu işe başlayacaksanız Steam uygulamasının 5 dolarlık kısıtlamasının kalkık olması gerekmekte aksi takdirde kartları satamayacaksınız. Ayriyeten öyle önünüze gelen şartları karşılayan oyunları almayın amacımız zaten kâr yapmak yani 20 TL değerinde oyun alırsınız fakat düşürebileceğiniz kartların parası 3-4 TL'yi geçmez bu yüzden size birkaç oyun önerisinde bulunacağım.

İşin başlangıcında olanlar için bedava kart veren oyunlar

Grimm ve The Descendant.

İşi ilerletip 2.10 TL gibi bir miktara ulaşan kişiler için

Zup!, Zup! 7, Zup! 8, Zup! 9, Zup! F, Zup! S, Zup! X, Zup! XS, Zup! Z, Zup! Zero ve Zup! Zero 2.

Kısa bir özet ile bitirmek gerekirse kart düşürme taktiğinden çok yükseklere çıkamazsınız sadece düşük miktarda 1 veya 2 TL'lik kârlar yapabilirsiniz. Yakında gelecek olan yeni konumda daha yüksek paralara katlamak için yapılması gerekenleri anlatacağım. Sağlıkla kalın.​
 
Üst