Tanıtım Steam'den Para Kazanmak

Forsecon

Bilgili
Stajyer
Katılım
17 Haziran 2021
Mesajlar
48
En iyi cevaplar
0
Puanları
115
Steam'den Para Kazanmak

ayrac (1).png


Steam'den para kazanmak mümkün bugün bunu size anlatacağım. Öncelikle 3 adet taktiğimiz bulunmakta dilerseniz sizi sıkmadan başlıyayım.

ayrac (1).png

Kart Düşürmek

Evet ilk taktiğimiz kart düşürmek az parayla başlıyorsanız size önerim kart düşürmeniz. Steam'da bulunan oyun kartları tanesinin fiyatı oyunlara göre değişiklik göstermektedir size önereceğim birkaç oyun olacaktır. İlk öncelikle oyunlara geçmeden önce size kart düşürme olayı nedir nasıl yapılır anlatıyım.
Kart düşürmek : Steam'da bulunan bir sistem oyunları oynadıkça kazanırsınız. Oyunun kendisinin toplam kart sayısının yarısı kadar kazanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bir oyunun toplam 8 farklı kartı var siz oyun oynayarak sadece 4 adet düşürebilirsiniz. Her kartın bir fiyatı vardır oyunlara göre değişir. Bizim yapacağımız şey ise ucuz bir oyun aldıktan sonra kartlarını satarak oyunun parasını çıkarmak.

Oyun önerisi : Zup! Serisi , Oik 3 , Grimm

Oyunların maksimum olarak fiyatları 2.10 TL eğer indirimde alırsanız kârınız artar.

ayrac (1).png

Rozet İşlemek

Rozet işlemek kart düşürmeye göre daha pahalı olan ama kârında daha fazla olan bir taktik işlem nedir nasıl yapılır isterseniz hemen başlayayım
Rozet İşlemek : Bir oyunun tüm kart çeşitlerini topladıktan sonra birleştirmektir birleştirmede bize özelliklerin yanında birde profil özelleştirmek için arka plan verir.
İşte bizde bu durumda devreye giriyoruz. Satın alacağımız kartları işledikten sonra gelen arka planın fiyatının yüksek olması sizin kâr yaptığınız anlamına gelir. Size birkaç öneri vereyim.

Oyun Önerisi : Knytt , Zup! Serisi

Dikkatli olmanız gerek rozet işlemek büyük bir risk içerir istediğiniz arka plan gelmeyebilir. Hangi oyunun hangi arka planı verdiği arka planın ne kadar olduğunu anlamak için

Site

Yukarıdaki "Site" yazısına tıklayarak gidebilirsiniz.

ayrac (1).png

Cs:go Skin Al-Sat

Daha karışık bir yöntem yukarıdaki yöntemleri deneyip katlasam bile bu yöntemi hiç denemedim. Araştırma yapılması ve iyi düşünülüp yapılması gereken bir şey size burada yanlış bir şey anlatmak istemem.

ayrac (1).png
 
Üst