Rehber Teamspeak nedir ,TeamSpeak veri toplar mı?

En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
Teamspeak ne için kullanılır?
TeamSpeak (TS), bir telefon konferans görüşmesi gibi, bir sohbet kanalında kullanıcılar arasında sesli iletişim için tescilli bir İnternet üzerinden Ses Protokolü (VoIP) uygulamasıdır. Kullanıcılar genellikle mikrofonlu kulaklık kullanır.

Teamspeak'i kullanmak ücretsiz mi?
TeamSpeak 3 Client, PC, Mac veya Linux Box'ınıza indirmek ve kurmak için tamamen ÜCRETSİZDİR . Kurulduktan sonra, 1000'lerce genel TeamSpeak sunucusuna ve hatta kendi özel TeamSpeak sunucunuza özgürce erişebilirsiniz . Kendi sunucu donanımınız varsa, tamamen ÜCRETSİZ olarak kendi özel sunucunuzu da kurabilirsiniz !

Teamspeak discord'a benziyor mu?
Teamspeak Bu en takdir edilmiştir 26 Ağustos 2002 tarihinde yönlü sırt serbest bırakıldı VOIP ve en çok kullanılan VOIP olarak bu oyuncular için tasarlandı. Teamspeak daha küçük boyuta sahip Discord ve bunun daha çok daha az kaynak kullanır yanı sıra; Düşük özellikli sistemlere sahip kişiler için Discord'dan daha hızlı hale getirir
Not:discord gibi verir toplamaz tüm verilerini sunucuda kalır Eğer ki discordum politikasını okuduysanız mesajlarınızı her şeyinizi toplanmaktadır

Profesyoneller Teamspeak kullanıyor mu?
Profesyonel oyuncuların Teamspeak kullanmasının bir başka çok sıradan nedeni de şudur: Çevrimdışı etkinliklerde (örneğin, dünya şampiyonası finalleri), sporcuların sistemlerinde genellikle internet erişimi yoktur. ... Yani Teamspeak %99'a alışkın.

TeamSpeak veri toplar mı?
TeamSpeak ABD does not toplamak , depolamak ya da herhangi bir ek kişisel işlemek verileri sunucuyu kira zaman senin hakkında. 10.3 TeamSpeak , kişisel verilerin üçüncü taraf sağlayıcı tarafından toplanması , saklanması ve işlenmesi üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir .

TeamSpeak'in yaş sınırı var mı?
Yönlendirilen bu Web sitesinin veya Hizmetin hiçbir özellikler vardır çocuklarda altında yaş Şirketi ile kayıt, ne de Web sitesinde Hizmetlerin herhangi mevcut kullanamaz 13 yaşından 13'e Kişilerin

TeamSpeak'in videosu var mı?
Hayır. TeamSpeak , sonuçta Sesli sohbettir. Video , Messenger gibi başkaları tarafından sunuluyor ve bu tür aramaların yükünü kim üstleniyor? Umarım sunucu sahipleri değildir.
Not:Teamspeak 5 te ekran paylaşım vesaire vesaire Geleceğini duydum

TeamSpeak sunucusunu nasıl ücretsiz yapabilirim?

Adım 1 – TeamSpeak 3 sunucusunu indirin ve çıkarın . Öncelikle Windows işletim sistemi için TeamSpeak 3 sunucu yazılımını indirin. ...
Adım 2 – TeamSpeak 3 sunucu yükleyicisini çalıştırın . Ayıklanan TS3 sunucu dosyalarını açın ve ts3server.exe yükleyicisini çalıştırın. ...
Adım 3 – TeamSpeak 3 istemcisi aracılığıyla bağlanın .

Not:Eğer yapamazsanız YouTube üzerinden bakabilirsiniz

Teamspeak 3'te insanlarla nasıl konuşursunuz?
Ne zaman içinde TeamSpeak , Ctrl + S tıklatın ve Bağlan penceresi hemen açılır gerekir. Sunucu takma adını veya adresini ve takma adınızı yazın. Tamam'a tıklayın ve uygulamanın bağlanmasını bekleyin

Başka sorunuz veya istediğiniz bir şey varsa yorum kısmına bırakabilirsiniz