Yardım VDS'de oyunculara op verme ve crackli hale getirme

heiwaaaaa

Çaylak
En iyi cevaplar
0
merhabalar ben bunu nasıl yapıcağımı bilemedim mcpanel diye birşey de bulamadım acaba discord üzerinden yardım edebilir misiniz?
heiwaaaaa#9248

heiwaaaaa

Çaylak
En iyi cevaplar
0
OP vermeyi hallettim fakat hala nasıl crackli olacak bilmiyorum arkadaşlarım oynayamıyor lütfen yardım edin :(

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Merhaba, server.properties dosyasını açın ardından online-mod kısımını false yapmanız yeterli olacaktır.

heiwaaaaa

Çaylak
En iyi cevaplar
0
tamam teşekkürler bir sorum daha olacaktı acaba sunucun dünyasını nasıl kendi bilgisayarıma atabilirim

heiwaaaaa

Çaylak
En iyi cevaplar
0
yeni bi map indirip oynamak istiyoruz fakat kendi dünyamızıda silmek istemiyoruz nasıl yapıcaz

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
tamam teşekkürler bir sorum daha olacaktı acaba sunucun dünyasını nasıl kendi bilgisayarıma atabilirim
Dünyanın dosyasına sağ tıklayıp arşive ekle diyip dosya.tc dosya.co gibi dosya yükleme/indirme platformlarından yararlanarak kendi bilgisayarınıza dosyanızı aktarabilirsiniz.

yeni bi map indirip oynamak istiyoruz fakat kendi dünyamızıda silmek istemiyoruz nasıl yapıcaz
Server.properties'i açıp level-name kısımının yanında bulunan isimi değiştirmeniz yeterlidir. (Türkçe karakter kullanmayınız.)

heiwaaaaa

Çaylak
En iyi cevaplar
0
yüklemeye çalıştım ama böyle diyor;
Capture.PNG

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Dosyayı tam yüklerken mi veriyor bu hatayı?