Haber Yeni Call Of Duty Oyunu E3'de gösterilmeyecek.

Galt

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Activision' un yayıncılığını yaptığını, büyük ihtimalle oyun oynayan pek çok kişinin bildiği Call Of Duty yeni oyunu ile tekrar karşımıza çıkacak fakat hala herhangi bir tanıtım içeriği göremedik maalesef. Ama pek çok oyuncu yeni oyunun (yani Call of Duty: Vanguard'ın) E3 'de duyurmasını düşünüyordu. Ancak söylentiler pek öyle değil.

MV5BMTc3NWY2ZTMtNTNlZC00MWM2LWI5MzYtMmU1YzY0ODk5ZjQ1XkEyXkFqcGdeQXVyODA2MTkwODk@._V1_.jpg

Oyun dünyasının en büyük Fuarlarından birisi olan E3'te bildiğiniz gibi birçok yeni oyun tanıtılıyor. Her yıl da mutlaka Call Of Duty tarafından bir şeyler görürdük. Ancak bu yıl bir farklılık olacak. Söylentilere göre bu yıl Call Of Duty: Vanguard ile ilgili bir tanıtım olmayacak.

Yeni Call of Duty yerine E3'te Call of duty'nin ücretsiz oyunu ile ilgili yeni içerikleri hakkında bilgiler göreceğiz. Özellikle oyunun yeni oyunla birlikte temasının ikinci dünya savaşı olabileceği söyleniyor. Yani oyuna İkinci Dünya Savaşı temalı haritalar ve eşyalar eklenecek ve bunun ilk örneklerini E3'te göreceğiz. E3 bu cumartesi başlıyor.

Bana sorarsanız bu E3 olmasa bile önümüzdeki tarihlerde yayınlama ihtimalleri var. Üstün hislerim bana öyle söylüyor :D
Zaten yeni BattleField oyunu duyurulduysa, Call Of Duty tarafı hemen misilleme yapacaktır.
Ama artık birkaç yeni fikir fena olmazdı sanki. Ya WWll yada modern savaş konseptleri en azından beni fazlasıyla sıkmaya başladı. tabi ki de lazer ve proton silahları ile askeri görevlere çıkalım demiyorum fakat, yeni konseptler fena olmazdı hani.

Teşekkürler.​