Tanıtım Yeni İletişim Uygulaması Guilded

Forsecon

Azimli
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
Mesajlaşmak , sesli konuşmak ve görüntülü konuşmak. Günümüz şartlarında mesafe fark etmeksizin yapabildiğimiz işlerden bir tanesi. Bugün kullandığımız uygulamalar dışında yakın zamanda piyasaya sürülen ve bir iletişim uygulaması olarak sunulan Guilded'ı inceleyeceğiz. Sizi bekletmeden geçelim.

Guilded-Logomark+Wordmark-Black@2x.jpg

Guilded yakın zamanda piyasaya gelen bir iletişim uygulamasıdır. Discord tarzı sunucular oluşturarak üye çekebildiğimiz toplu olarak sohbet edip mesajlaşabildiğimiz bir uygulamadır. Hala gelişme sürecinde olmasına rağmen şimdiki özellikleri bile gayet güzel ve ilgi çekici. Guilded uygulamasında bir bot sistemi bulunmakta. İstediklerinizin kısa yolunu bota yaptırabilirsiniz. Botu diğer uygulamalar gibi farklı sitelerden yapmaktansa direk olarak kendi sitelerinden ayarlayabilirsiniz. Uygulama oyuncular için geliştirilmiş olsa bile tüm insanlar içinde uygundur. Uygulama kısaca böyle şimdi isterseniz kendi yorumlarıma geçeyim.

9978d380-7b64-11ea-838b-6188d4544ed3.png

Uygulama fazla ayrıntılı aslında bana göre bu güzel bir şey fakat uygulamaya ilk giren için öyle olmuyor. Düğmeleri ne işlevi olduğunu ilk başta anlamıyorsunuz ama kullandıkça alışıyorsunuz. İçindeki bot sistemi hakkında konuşmam gerekirse aslında güzel, seçenekleri siz ayarlayabiliyorsunuz ne kadar xp verip vermemesi gibisinden ayriyeten Discord uygulamasındaki gibi karışık da değil. Tasarım konusunda da güzel profilinizi gayet güzel bir şekilde dizayn edebiliyorsunuz. Sevdiğim güzel şeylerden biride şu, sunucunuzun linkini bedava şekilde koyabiliyorsunuz. Yani boost basmadan nitro almadan bedava bir şekilde sunucunuz url sahibi olabiliyor. Uygulama şuanda çok kişiye hitap etmiyor. O yüzden üye sayısı az ama ilerde fazlalaşacağına eminim. Benim düşüncelerim bu kadar sizin de düşünceleriniz merak ediyorum. Yorumlarda belirtebilirsiniz.​

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Uygulamanın adını duydum fakat daha test etme fırsatım olmadı. Ancak güzel gözüküyor.

Grape

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Çok karışık geldi bana bilmiyorum ama