Counter Strike Global Offensive - Server Açma - Sadece 10 Adım!

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Akın
CS:Go Forum Yetkilisi
CS:Go Forum Yetkilisi
Mesajlar: 38
Kayıt: Çrş Ara 19, 2018 6:42 pm
Şehir: Ankara
Ruh Hali: Enerjik
Oyun: Cs:Global Offensive
İletişim:

Cmt Oca 12, 2019 12:55 am

Merhaba, sizde Counter Strike Global Offensive sunucusu mu açmak istiyorsunuz? Adminliklere yüksek paralar ödemekten, banlanmaktan bıktınız mı? Haydi sizde sunucu sahibi olun Go'nun tadını çıkarın! :asikRabisu.com'a üye olun ve Counter Strike Global Offensive sayfasına gidin. Bütçenize uygun paketi seçip "Satın Al"a basın.

Resim

Sipariş detaylarınızı girin. [Not: Bütün sunucuların Tickrate ayarları 64 olarak standart gelmektedir. 128 Tickrate satın almak istiyorsanız ek olarak 16.95 + KDV = toplam 20 TL ek ücret vererek alabilirsiniz.
Tickrate nedir?: Bir server'ın saniyede yenilenme hızıdır tickrate. Server bir saniye içinde tickrate sayısı kadar paket verileri işleme alır. Daha hızlı ve akıcı bir oyun için 128 tickrate önerilir.

Resim

Siparişinizi inceleme, onaylama ve ödeme yapma. [Promosyon kodunuz varsa bu size ekstra indirim kazandıracaktır. Promosyonlar belirli zamanlarda yapılıp, Rabisu tarafından siz değerli müşterilerimize haber vermektedir.]

Resim

Adres, fatura ve iletişim bilgileri. Siteye üye olurken yazmış olduğunuz bilgileriniz otomatik olarak çıkacaktır. Size en uygun olan ödeme türünü seçip işlemleri gerçekleştirin ve siparişinizi tamamlayın.

Resim

Fatura bilgisi. Son adıma geldiniz. Bundan sonrası müşteri panelinden gerçekleşecektir.

Resim

Müşteri paneli. Almış olduğunuz hizmetlerinize tıklayın ve bir sonraki adıma geçin.

Resim

Ürün ve hizmetler. Almış olduğunuz ürününüzün üzerine tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizi öğreneceğiniz diğer adıma geçin.

Resim

Ürün yönetimi. "gopanel.rabisu.com" üzerinden veya "Siteyi Görüntüle" sekmesinden panele ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve parolanız bulunduğunuz sayfada yazmaktadır.

Resim

Panel. Mevcut kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapınız.

Resim

Rabisu CS:Go Panel. Tebrikler! Artık sizde sunucu sahibi oldunuz. Size verilmiş olan default şifrenizi sağ üst köşede bulunan "Panel Şifresi" değiştir" sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz. GO'nun tadını çıkarın! :asik :havali

Resim
Resim

Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim
Kilitli

“CSGO Rehber” sayfasına dön