Rabisu

CSGO - Özel Map Ayarları - Map CFG

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akın
CS:GO Forum Yetkilisi
CS:GO Forum Yetkilisi
Mesajlar: 40
Kayıt: 19 Ara 2018, 18:42
Şehir: Ankara
Ruh Hali: Enerjik
Oyun: Cs:Global Offensive
İletişim:

Merhaba, sizlere özel map ayarlarıyla yorulmadan tek tıkla oynamış olduğunuz haritada hangi eklentilerin aktif veya deaktif olacağını belirlemeniz için geliştirdiğimiz ayarları tanıtacağım.

Haritaya özel eklenti ayarları. Bu sayfadan seçeceğiniz haritalar için eklentileri aktif veya deaktif edebilirsiniz. Sizlere iki farklı seçenek sunuyoruz.

Haritaya türüne göre ortak eklenti ayarları

Haritaya göre özel ayar

Resim
Orijinal boyutlar için tıklayınız.


Haritaya göre özel ayar Bu kısımdan ayar yaptığınız zaman genel bir ayar yapılmış olsa dahi "haritaya yaptığınız özel ayar geçerli olacaktır". Bu alan sadece seçmiş olduğunuz harita için geçerli işlem yapmaktadır. "de_dust2" için "Market" eklentisine "Tık" koyarsanız sadece "de_dust2" haritası için geçerli olacaktır.

Haritaya türüne göre ortak eklenti ayarları. Buradan harita türlerine göre ortak ayarlar yapabilirsiniz ve her haritaya özel ayarlama yapmanıza gerek kalmaz örn; "de_" ile başlayan haritalara ayar yaptığınız zaman "de_dust2, de_aztec" gibi "de_ uzantılı haritalarda" geçerli olacaktır.

Aşağıda bulunun eklentiler sizin "Eklenti Kur" sayfasından açtığınız eklentilerdir ve aktif etmediğiniz eklentiler listeye dahil değildir. Örn; "Market" eklentisine "Tık" işareti koyarsanız, "de_" ile başlayan bütün haritalarda market eklentisini devre dışı bırakacaktır.

Resim

Orijinal boyutlar için tıklayınız.
Resim

Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim
Cevapla

“CSGO Rehber” sayfasına dön