Counter Strike Global Offensive - Özel Map Ayarları

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Akın
CS:Go Forum Yetkilisi
CS:Go Forum Yetkilisi
Mesajlar: 38
Kayıt: Çrş Ara 19, 2018 6:42 pm
Şehir: Ankara
Ruh Hali: Enerjik
Oyun: Cs:Global Offensive
İletişim:

Pzt Oca 14, 2019 11:48 pm

Merhaba, sizlere özel map ayarlarıyla yorulmadan tek tıkla oynamış olduğunuz haritada hangi eklentilerin aktif veya deaktif olacağını belirlemeniz için geliştirdiğimiz ayarları tanıtacağım.

Haritaya özel eklenti ayarları. Bu sayfadan seçeceğiniz haritalar için eklentileri aktif veya deaktif edebilirsiniz. Sizlere iki farklı seçenek sunuyoruz.

Haritaya türüne göre ortak eklenti ayarları

Haritaya göre özel ayar

Resim

Haritaya göre özel ayar Bu kısımdan ayar yaptığınız zaman genel bir ayar yapılmış olsa dahi "haritaya yaptığınız özel ayar geçerli olacaktır". Bu alan sadece seçmiş olduğunuz harita için geçerli işlem yapmaktadır. "de_dust2" için "Küfür engelleme" eklentisine "Tık" koyarsanız sadece "de_dust2" haritası için geçerli olacaktır.

Haritaya türüne göre ortak eklenti ayarları. Buradan harita türlerine göre ortak ayarlar yapabilirsiniz ve her haritaya özel ayarlama yapmanıza gerek kalmaz örn; "de_" ile başlayan haritalara ayar yaptığınız zaman "de_dust2, de_aztec" gibi "de_ uzantılı haritalarda" geçerli olacaktır.

Aşağıda bulunun eklentiler sizin "Eklenti Kur" sayfasından açtığınız eklentilerdir ve aktif etmediğiniz eklentiler listeye dahil değildir. Örn; "Küfür Engelleme" eklentisine "Tık" işareti koyarsanız, "de_" ile başlayan bütün haritalarda küfür eklentisini devre dışı bırakacaktır.
ResimResimResim
Resim

Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim
Kilitli

“CSGO Rehber” sayfasına dön