Çözüldü Sunucu parasını yatırmamıza rağmen hala onaylanmıyor

mertkexe

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Merhaba buraya da yazmak istemezdik fakat 24 saattir muhatap bulamıyoruz. Faturasını yatırmamıza rağmen, dekontunu istemeniz üzerine yollamamıza rağmen ticketlera ne düzgün geri dönüşler alıyoruz ne de faturamızın ve sunucumuzun onayını alabiliyoruz. 16GB'lık paketten aldık, daha önce rabisu'yu kullanıp güvenip de aldık, fakat 24 saattir bekletiliyor olmak ve hizmet karşılığını alamıyor olmak arkadaş grubumuz olarak canımızı sıkmaya başladı. Ticketlara zaten geri dönüş yok, bari forumdan yazalım dedik.

axxn

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Daha önce burayı görmüştüm ve güvenmiştim. Çünkü etrafımda sunucu açan bazı kişiler buradan açıyordu ve gayet kaliteli diyordu, ben de CS:GO sunucusu aldım, param alındı ama sunucu verilmedi. 4 yada 5 saattir bekliyorum. İade yoktur yazmışlar. E-mail yolundan ve biletlerden cevap alamadım. Bende durumdan mağdurum, lütfen yetkililer görsün artık şu arkadaşın yorumunu ve benim yanıtımı.

mertkexe

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Daha önce burayı görmüştüm ve güvenmiştim. Çünkü etrafımda sunucu açan bazı kişiler buradan açıyordu ve gayet kaliteli diyordu, ben de CS:GO sunucusu aldım, param alındı ama sunucu verilmedi. 4 yada 5 saattir bekliyorum. İade yoktur yazmışlar. E-mail yolundan ve biletlerden cevap alamadım. Bende durumdan mağdurum, lütfen yetkililer görsün artık şu arkadaşın yorumunu ve benim yanıtımı.
Her belgenin her yazışmanın yazılı dökümanını ve görsel dökümanını alıyorum. Dün muhatap verdiler ama bugün hiç bir şekilde yanıt vermiyorlar. Ben de daha önce hizmet alan birisi olarak güvenmiştim. Sabrımız doldu artık şikayet edeceğiz muhtemelen.

axxn

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Her belgenin her yazışmanın yazılı dökümanını ve görsel dökümanını alıyorum. Dün muhatap verdiler ama bugün hiç bir şekilde yanıt vermiyorlar. Ben de daha önce hizmet alan birisi olarak güvenmiştim. Sabrımız doldu artık şikayet edeceğiz muhtemelen.
İyi yaparsınız, iade yok demişler ama müşteri her zaman da haklıdır ve para alınıp sunucu verilmezse bu dolandırıcılığa girer. Ya sunucu verilir ya da para.

mertkexe

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
İyi yaparsınız, iade yok demişler ama müşteri her zaman da haklıdır ve para alınıp sunucu verilmezse bu dolandırıcılığa girer. Ya sunucu verilir ya da para.
Hizmeti zamanında vermek zorundalar, hizmetimin karşılığını da alamıyorum faturasını da kesmiyorlar. Bunları hep kayıt altında tutun siz de, böyle şeylere olanak vermemek lazım internet siber ortamda bu büyük bir ayıp.

axxn

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Hizmeti zamanında vermek zorundalar, hizmetimin karşılığını da alamıyorum faturasını da kesmiyorlar. Bunları hep kayıt altında tutun siz de, böyle şeylere olanak vermemek lazım internet siber ortamda bu büyük bir ayıp.
Anlıyorum ve kabulleniyorum bende önceden prooyun, cs.center gibi ünlü csgo hostinglerden almıştım (prooyun 10 dakikada, cscenter 12 ve diğeri 5 dakikada vermişti) buranın kullanımı daha kolay diye buraya geçtim ama işte nasıl bir durumsa artık telefonlarına erişim yok, epostadan yanıt yok, biletlerden yanıt yok 5.30 saattir beklemeye sokuyorlar.

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
CSGO kiralama sayfasındaki S.S.S bölümünde bunun cevabı zaten size verilmektedir. Ayriyetten mesai saatleri dışında sipariş geçtiğiniz için elbette kurulumunuzun ertesi günün sabahına aksaması çok ve çok normaldir.

Screenshot_1.png

mertkexe

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
CSGO kiralama sayfasındaki S.S.S bölümünde bunun cevabı zaten size verilmektedir. Ayriyetten mesai saatleri dışında sipariş geçtiğiniz için elbette kurulumunuzun ertesi günün sabahına aksaması çok ve çok normaldir.

Ekli dosyayı görüntüle 1413
Söylediğinizin aksine diğer günün sabahına değil diğer günün gecesine aksattınız, neyse ki sunucudan memnun kaldık iki günlük aksaklık dert yaratmıyor şu an bizlere.

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Söylediğinizin aksine diğer günün sabahına değil diğer günün gecesine aksattınız, neyse ki sunucudan memnun kaldık iki günlük aksaklık dert yaratmıyor şu an bizlere.
Bunun için sevindim. Sitemiz üzerinden talep açarsanız kontroller ardından eksik günleriniz iade edilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Son düzenleme: