AMONG US MİNECRAFT'DA | oyna.requlogia.com - play.requlogia.com | Sabotaj, Tünel, Kamera, Kozmetik, Coin Sistemi! Bugün 13.00'da Aktif!

Requlogia

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Crewmate olarak ilk amacınız bir Impostor tarafından öldürülmeden tüm görevleri yapmaktır. İkinci amacınız ise Impostor'ı bularak gemiden atarak kazanmaktır.
Crewmate'ler olarak ana hedef görevlerdir. Tüm takım arkadaşlarınız verilen görevleri tamamladığında crewmate'ler oyunu kazanmış olacaktır.
Bir ceset bulduğunuzda eğer rapor tuşuna tıklarsanız acil durum toplantısı başlatmış olursunuz. Raporun kullanılabilir olması için cesete yakın olmalısınız. Bir ceset raporlandığında tartışarak Impostor'ın kim olduğunu oy vererek bulabilirsiniz.
Amacınız Crewmate'ler tüm görevleri tamamlamadan Gizlice crewmate''leri öldürmek olacaktır. Dikkatli şekilde, kimseye görünmeden herkesi tek tek öldürebilir ve görev yapıyormuş gibi görünebilirsiniz.
Impostor'lar Crewmate'lerin görevleri tamamlamasını engelleyebilmek için sabotaj yaparak arıza çıkarabilir. Crewmate'ler arızayı düzeltmeye çalışarak vakit kaybedecektir. Bunu fırsata çevirip oyunu kazanabilirsin.
Impostor'lar havalandırma deliklerine yakın olduklarında envanterinde havalandırma butonu görünecektir. Tıklanırsa oyuncu bir havalandırma deliğine girecek ve havalandırma delikleri arasında istediği her yere ışınlanabilecek.
amongtanitim1.png
amongtanitim2.png
amongtanitim3.png
amongtanitim4.png

amongtanitim5.png
amongtanitim6.png
amongtanitim7.png
amongtanitim8.png
amongtanitim9.png
amongtanitim10.png
21.png

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Başarılar dilerim. Gayet güzel gözükmekte.

chetin

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Harika görünüyor. Müsait vakitte uğrayacağım ;)

Requlogia

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Among Us v1.0.1 Güncellemesi
• Mağaza sistemi eklendi, bu sayede mağazadan Impostor Silah görünümleri alabilirsiniz.
• Hile koruması ayarları gözden geçirildi, üst sürümlerdeki girişlerde atma hataları giderildi.
• Kozmetik özelliği eklendi.