Güncelleme CS:GO Güncellemesi (04.06.2021 için Sürüm Notları)

Arda

www.Rabisu.com
Genel Yetkili
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
134
En iyi cevaplar
6
Puanları
440
Ödüller
5
SUNUCULARINIZIN OYUN GÜNCELLEMESİNİ YÜKLEMESİ İÇİN YENİDEN BAŞLATMAYI UNUTMAYIN!

1622797848646.png


CS:GO, üç yıldan fazla bir süre önce ücretsiz olarak oynandı ve hala güçlü. Sürekli olarak CS:GO'ya giren yeni oyuncular görüyoruz ve dünyadaki herkesin oyunu ücretsiz olarak alıp oynayabilmesi her zamankinden daha önemli.

Ücretsiz olarak sunduğumuz tüm oyunun yanı sıra, yeni oyuncular düşmelere, Rütbelere, Beceri Gruplarına ve Prime eşleştirmeye giden ücretsiz bir yola erişebildi. Ne yazık ki, zamanla bu faydalar, kötü oyuncuların hem yeni hem de mevcut oyuncuların deneyimlerine zarar vermesi için bir teşvik haline geldi. Bu yüzden bugün yeni oyuncular için teklifi gözden geçiriyoruz.

Yeni oyuncular hala her oyun modunu oynayabilir, topluluk sunucularında oynayabilir ve atölye haritalarını oynayabilir. Ancak artık XP, Rütbe, düşme veya Beceri Grupları almayacaklar; bu özellikler artık yalnızca Seçkin Durum oyuncuları tarafından kullanılabilir.

Yeni oyuncular, Steam mağazasından Prime Status Upgrade'i satın alarak Prime'a yükseltme yapmaya devam edebilir, ancak artık Prime'a giden ücretsiz bir yol yoktur. Yükseltmeyi önümüzdeki iki hafta içinde satın alırsanız, mevcut Beceri Grubunuz ve XP ilerlemeniz devam edecek.

'Sıralanmamış' ile tanışın
Yeni oyuncular Rekabetçi, Yoldaş ve Tehlikeli Bölge oynadığında, maçları beceri tabanlı eşleştirmeyi kullanmaya devam edecek, ancak oyuncular bir Beceri Grubu kazanmayacak.

Prime oyuncular ayrıca Beceri Gruplarının etkilenmeyeceği ve lobi Beceri Grubu kısıtlamalarının olmadığı Derecesiz maçları da oynayabilir.

İster deneyimli bir gazi olun, ister yeni gelen biri olun, GL ve HF!

Bugünün sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz.

[NON-PRIME]
– Prime olmayan statüdeki hesaplar artık oyun süresi boyunca XP, Rank, Skill Group, item drop veya Prime statüsü kazanmayacak.
- Asal olmayan hesaplar Dereceli maçlara katılamaz.
– Prime olmayan hesaplar, Bonus Rank XP öğelerini etkinleştiremez ve artık Hizmet Madalyası talep edemez.

[REKABETÇİ MAÇLAR]
– Rekabetçi, Yoldaş ve Tehlikeli Bölge oyun modları için Derecesiz maçlarla tanışın.
— Beceriye dayalı eşleştirmeyi kullanmaya devam ederken, Derecesiz eşleşmeler Beceri Grubunu etkilemez ve Beceri Grubu partisi kısıtlaması yoktur.
— Prime olmayan hesaplar Derecesiz ile sınırlıdır, oysa Prime hesaplar Dereceli ve Derecesiz arasında seçim yapabilir.
— Dereceli maçlar her zaman özel olarak diğer Prime oyuncularla olacak, oysa Derecesiz maçlar Prime olmayan oyuncular ve Unranked oynamayı seçen Prime oyunculardan oluşan karma havuzdan oluşturulacak.

[VSCRIPT]
– Yönlendirilmiş sınırlayıcı kutular çizmek için “DebugDrawBoxAngles” eklendi. Kullanım: DebugDrawBoxAngles( ent.GetOrigin(), ent.GetBoundingMins(), ent.GetBoundingMaxs(), ent.GetAngles(), r, g, b, a, time);
– Bir varlığın mevcut yönünü dikkate alarak eksen hizalı sınırlayıcı kutusunu döndüren “GetBoundingMinsOriented” ve “GetBoundingMaxsOriented” işlevleri eklendi.

[DÜZELTMELER]
– Scrimmage, Rekabetçi eşleştirmeden kaldırıldı ve yerini Derecesiz eşleştirme ile değiştirildi.
– Workshop Workbench'e bir .tga dosyası alan ve bir .vtf dosyası oluşturan İçe Aktar düğmesi eklendi. .tga dosya adı “_normal” içeriyorsa, oluşturulan .vtf dosyası 'normal' bayrağı ile derlenecektir.
 
Üst