İnceleme Detroit Become Human

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Arda

www.Rabisu.com
Genel Yetkili
Katılım
28 Haziran 2020
Mesajlar
114
En iyi cevaplar
6
Puanları
190
Detroit: Become Human, Quantic Dreams tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ile Quantic Dream'in müştereken yayımcılığını üstlendiği 2018 yapımı macera oyunudur.

Diesel_productv2_detroit-become-human_home_Detroit_PC_Carousel-1920x1080-6e90610a5d314ce0c1286...jpg

Oyun 2038 yılında ileri seviye teknolojinin nimetlerinden faydalanan insanların kendi ürettikleri yapay zekaların baş kaldırmasıyla girdiği iç savaşı anlatıyor. Oyun Kara, Connor ve Markus adlı üç androidin hikâyesine odaklanmaktadır. Hizmet androidi olan Kara evrilip bilinç sahibi olarak efendisinin kızıyla birlikte kaçmış, bakıcı android Markus kendisini androidlerin özgürlük mücadelesine adamış, Connor ise bilinç sahibi androidleri avlamak üzere görevlendirilmiştir. Bir noktadan sonra hikâyeleri kesişen karakterlerin her birinin kendi konuşma ağacı vardır, yaşamaları veya ölmeleri oyuncunun tercihlerine bağlıdır.

karıkocagaming-detroit-become-human-connor-ra9.jpg

Yaklaşık 15 saat süren bu oyunda ilk karşımıza çıkan ve bizimle şakalaşmayı seven bir mükemmel güzellikte bir android karşılıyor. Bu android ile hikayenin ilerleyen kısımlarında tekrar karşılaşacağız :) İlk başlarda oyun mekaniklerine alışmak zor olsa da oyunu ilk bitirden sonra diğer sonları da görmek için birden fazla kez oynayarak her farklı kararda çok farklı sonlara gitmenin verdiği merak hissi oyunun en can alıcı noktalarından. Güzel grafikleri ile oyunu gerçek anlamda yaşamamıza olanak sağlıyor. Türkçe altyazı seçeneği ile vereceğiniz kararları daha rahat kavrayabiliyorsunuz. Tatilde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz güzel bir oyun.

80.jpg

Steam'de fiyatı 140₺ olan oyun para vermek istemeyen oyuncular için de nereden bulacağınızı çok iyi biliyorsunuz :ROFLMAO:

Türkçe Altyazılı Fragman:

Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise;
Intel Core i5-2300 2.8 GHz veya AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz veya AMD FX-8350 4.2GHz
8 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 - 3GB VRAM (Vulkan 1.1 desteği olmalı)
55 GB depolama alanı

Steam Mağaza Linki
 
Üst