Rehber Discord Sunucu Takviyeleri Ne İşe Yarar?

cloakmaster

Çaylak
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
16
En iyi cevaplar
0
Puanları
40
Screenshot_70.png

DISCORD SUNUCU TAKVIYESI NE IŞE YARAR? - BILGILENDIRME KONUSU

Sunucu takviyesi ile bulunduğunuz veya kendi oluşturduğunuz sunucuya katkı sağlayabilirsiniz. Belirli bir ücreti olan bu takviyeler ile 3 aşama olacak şekilde sunucunuza seviye atlattırabilirsiniz. Bulunduğunuz bir sunucu için 1 takviye satın aldıktan sonra şu ödülleri elde edersiniz:

Screenshot_69.png

Ayrıca sunucunuz ilk defa takviye aldıysa aşağıdakileri kazanır:

Screenshot_71.png


Bir sunucu takviyesi satın almak istiyorsanız, Discord uygulamanızdan takviye satın almak istediğiniz sunucuyu seçip, sol üst bölmede bulunan sunucu ismine basmanız gerekecektir. Daha sonra mavi dikdörtgen içerisinde yazan "Bu Sunucuya Takviye Yap" butonuna basmalısınız. Buradan satın almak istediğiniz takviye miktarını seçip "Devam et" butonuna bastıktan sonra satın alma işleminiz başlayacaktır.

Sunucu takviyesi, adet başına $4,99 [Yaklaşık 35 TL civarı] olmakla beraber, 1 ay boyunca geçerlidir. Eğer Discord NITRO üyeliği satın alırsanız, bu sunucu takviyelerini %30 daha ucuz bir şekilde alabilirsiniz!

Sunucular için Takviye Seviyesi Aşamaları

1.SEVIYE TAKVIYE AŞAMASI


Bu aşama için sunucunuzda 2 adet takviye bulunması gerekiyor. Eğer sunucunuz 1.seviyeye ulaşırsa, sunucunuz aşağıdaki ödülleri elde eder:

Screenshot_72.png

2.SEVIYE TAKVIYE AŞAMASI

Bu aşama için sunucunuzda 15 adet takviye bulunması gerekiyor. Eğer sunucunuz 2.seviyeye ulaşırsa, sunucunuz aşağıdaki ödülleri elde eder:

Screenshot_73.png

3.SEVIYE TAKVIYE AŞAMASI [SON SEVIYE]

Bu son aşama için sunucunuzda 30 adet takviye bulunması gerekiyor. Eğer sunucunuz 3.seviyeye ulaşırsa, sunucunuz aşağıdaki ödülleri elde eder:

Screenshot_74.png

BILGILENDIRME: Eğer sunucunuz için takviye satın alan bir kişi, sunucunuzdan çıkar ise bu takviye sunucunuzdan bir kaç gün içinde silinecektir. Eğer bu işlemi siz yaptıysanız, bu takviye satın aldığınız sunucudan silinir ise başka sunucularda süresi bitene kadar kullanabilirsiniz.Konumuz buraya kadardı! Okuyan herkese teşekkürler!

 
Üst