[Eleştiri] - SalvoRPG

LypXer

Çaylak
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
2
En iyi cevaplar
0
Puanları
20
Ödüller
1
LypXer Günlüklerine hoşgeldiniz...
U-m ilk eleştiri yazım ve en doğru kanal sanırım burası.

O zaman selamlar !

SalvoRPG evet Medium ekonomi ve Hard Roleplay temalı global konsept bir sunucu. (Sunucu yeni fakat 3 saatlik deneyimim bunlar 1-2 hafta sonra tekrar bakmayı düşünüyorum)

Öncelikle kötü yanı Hard Roleplay olmaması çünkü op komutlar var (/fix , /aracgetir) bunların olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Onun dışında oyuncu kitlesi biraz maalesef kanser. (NOOB-DM , MetaGaming , Retarted RP , Car-DM , Trolling gibi ihlaller yedim)

Modlara gelirsem araç modu bol ve fazla donate değil 1-3 saat meslek kasarsanız eğer güzel araç sahibi olabilirsiniz.

Skin ise maalesef kötü 1 adet kadın skin 2-3 tane de erkek skin bulunuyor.

Drop sorunu var fakat fps sorunu yok. Droptan kastım şu 1-3 dakikada bir map yenilenip 1-2 saniye drop yiyorsunuz ve rahatsız edici.

Onun dışında mapin grove yanını beğendim orada özel yerler yapılmış normal GTA haritasından çıkılmış biraz onun dışında kamu binaları default. (İBB , İEM , İSM default) sadece TRT Haber aynı genel kullanılan bina.

Mekanik yok oyunda /fix ve kötü bir modifiye sistemi var herkesin kullandığı sistem. Gun-RP şuanlık yok çünkü sunucu yeni tekrar gittiğimde gözden geçireceğim.

Birlik bulmak basit IGS'de bi 5 dakika bekleseniz güzel bir birliğe girebilirsiniz.

Mesleklere gelirsek 3 meslek bulunmakta (Harita'da): Pizza (27.000 gibi bir para veriyor) kısa + kârlı bir meslek , Alkol kaçakçılığı (75.000 felan veriyordu sanırım) Las Venturas'a gidip geliyorsunuz ve son olarak Sigara kaçakçılığı (65.000 felan veriyordu) Los Santos'daki kasabalardan birisine gidiyorduk ismini unuttum fakat aracı şu an sorunlu SPACE bastığınızda araç 360 SPİN atıyor.

Yetkililer ilgili rapora hemen geliyor.
 
Üst