Rehber En İyi Layer 7 Veren Siteler

Katılım
3 Haz 2021
Mesajlar
41
En iyi cevaplar
0
Puanları
190
Ödüller
3
Herkese merhaba.
Bugün sizlerle en iyi 7. katman koruması hakkındaki fikrimi paylaşacağım.


1. CloudFlare.com
Ciddi bir koruma yok. Esas olarak proxy şeylerine odaklanırlar (ip'inizi maskelemek için). Saldırılara karşı ana korumaları olan JS mücadelesini sağlıyorlar. Fark ettiğim gibi, her ay birkaç kez güncellendi. Birkaç hafta önce, tüm ddos betiğini yamalayan büyük güncellemeyi yayınladılar, ancak ne yazık ki hala gerçekten basit bir JS sorunu, bu yüzden bunun için yeni baypas yapmak yalnızca laikler için zor olabilir.
Captcha / Oran sınırı - Bu onların ikinci korumalarıdır. Ancak captcha, ddos saldırılarını durdurmak için iyidir, ancak gerçek insanlar için oldukça can sıkıcıdır. Ayrıca SST (Stress Service Testing) sahnesinde% 100 çalışan captcha bypass sağlayan ve çalışan bir servis var. Hız sınırlaması da baypas edilebilir. Saniyede istek sınırlaması, yeterli sayıda IP ve web siteniz kapanacaktır


2. Rabisu.com
Türkiye'den Rabisu firmasının 7. katman korumasını deneyebilirsiniz. Game hosting koruması açısından Türkiye'de en iyi korumayı sağlayan Rabisu firması, birçok alan için de koruma hizmeti sağlamaktadır.

3. Sucuri.net
Piyasadaki en iyi korumalardan biri, ancak korumalarında gerçekten ilginç bir hata buldum, bu da onlar tarafından korunan web sitelerini birkaç saniye içinde kapatmama izin veriyor.
Biraz pahalı ama ciddi projeler için oldukça iyi. Hızlı destek, ne yaptıklarını da biliyorlar.


4. BlazingFast.io
Dürüst olmak gerekirse ciddi bir şey yok. Kolayca baypas edilebilen basit JS sorunu. Yıllardır güncellenmedi. Onlar tarafından korunan Wesbitler kolaylıkla yere düşebilir.

5. DDoS-Guard.net
Piyasadaki en iyi 7. katman korumalarından biri. JS sorununu hız sınırlaması ile sağlarlar. Bununla birlikte, JS zorluğunun baypas edilmesi oldukça kolaydır, hız sınırlama sistemi şimdilik baypas edilemez. Vekilleri / botları tespit ettiklerini ve onları yasakladıklarını varsaydığım gibi. Web siteniz maks. 2 dakika sonra tekrar yükselecek. Bu hizmeti herkese tavsiye edebilirim.

6. Combahton.net
Bir sorun olarak yalnızca 1 dakika içinde atlanabilen "düğme" sağlarlar. Bunu atlatmak için herhangi bir gelişmiş algoritmaya gerek yok. Minimum güç onu alaşağı edecek.

7. Cloud-Shield.ru
Combahton.net'e benzer, satın almaya değmez. Atlamak için bir sorun olmayan cutom JS zorluğu sağlarlar.

8. ArvanCloud.com
Basit "test çerezi" koruması. Atlaması 5 dakikaya kadar sürer. Önemli bir şey değil.

9. Nelax.it

Gördüğüm en kötü koruma. "Geliştirici" tamamen bilgisizdir.
 
Son düzenleme:
Üst