Rabisu

EnhanceCraft.Chroke.Com | 1.8.x - 1.15.x | Emek Faction | LAPİS YOK

zimcim

Yeni Üye
EnhanceCraft.Chroke.Com
1.8.x - 1.15.x
Slot : 100
Emek Faction

Aşağıdaki konu tasarımı dışında sunucuyu genel olarak tanımlamak istersek sunucuyu açma sebebimiz etraftaki op factionların dışında eski minecraft deneyimini yaşamak ve faction deneyimini hissetmek, çoğu kişinin bilmediği başka factionların yerlerini ele geçirmelerini ve kendi üslerini kurmayı amaçlıyoruz fakat insanları bu doğrultuda sürüklemek için alışılmışın dışına çıkarak warp lapis ve warp hammaddeyi kaldırarak sürekli sizi bir yere bağlayıp koyun gibi çalıştırmaktan kaçınmaya çalışıyoruz.

Sunucuda olduğunca kâr amaçlı olmamaya çalıştık para basanın dağlar kadar kazanç sağlayıcı bir sunucu olmasından ziyade insanların sohbet edebileceği arkadaş ortamı kurabileceği bir sunucu olsun istiyoruz.

Otomatik etkinlik gibi sosyalleşmeyi engelleyen şeylerden ziyade etkinliği oyun içi anlık insanların bol olduğu bir vakit yapıp keyiflerine keyif katmayı düşünüyoruz.

Sunucumuzda saygısızlığa, tartışmalara ve anlaşmamazlıklara yer vermeden devamını sürdürmeyi ve bu doğrultuda ilerlemeyi düşünüyoruz.
 
Üst