FiveM Script Lisans (%100 LUA) ** IP, HDD SERIAL, BIOS SERIAL, PC ISIM **

LoopS

Çaylak
Kısıtlı Hesap
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar arkadaşlar,

Ben LoopS yaklaşık 2013 tarihinden beridir MTA:SA üzerinde LUA çalışmalarım oldu ve son 1 yıldır da FiveM üzerinde çalışıyorum.

Şu anda bir server projemiz var ve scriptlerimizi şifreliyoruz lakin lisanslamamızda gerekiyordu ve bunun için lisans sistemleri araştırdık ücretli ücretsiz farketmeksizin iyi bir tane bulursak kullanıcaktık lakin hem sevmediğim şahıslar tarafından yapılmış lisans sistemleri mevcuttu veya beni tatmin edecek kadar iyi bir lisans sistemi mevcut değildi bu yüzden kendi lisans sistemimi yapmaya karar verdim hemde %100 Lua üzerinden.

Genelde hep PHP kodlamalı lisanslı sistemler görürüz. C# bilgisi olan herkes nedense böyle güzel bir sistemi yapabiliyor lakin bu sistemler sadece göz boyama ve işi zirveye çıkarttığını sanmak. Bu lisans sistemi %100 luadandır ve şifrelidir.

Lisanslanmış bir scriptimizi lisanssız kullanmaya çalışan birisinin tüm Windows bilgileri ve artı olarak ip adresinin bağlı olduğu ana makinadaki ip adresine kadar çekip Discord loglarına düşürüp şahısın bilgisayarını yada sistemini uyarısız tak diye kapatır. (Daha vicdansız olmak gerekirse Windowsun önemli dosyalarınıda sildirtebiliriz)

Lafı daha fazla uzatmadan bir tanıtım videosu linki bırakıyorum.

Lisans Tanıtım Videosu (Forum moderatörleri tarafından kaldırıldı)

Discord : Forum moderatörleri tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

LoopS

Çaylak
Kısıtlı Hesap
En iyi cevaplar
0
İş birliği ve script lisanslatmak için discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aictony

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarılı Başarılar Dilerim ...

xGokberkB3y

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarılı Başarılar Dilerim, Daha İyi Yerlere Gelmeniz Dileğiyle...