Haber Geforce Now Kütüphanesine eklenen 13 yeni oyun

apoG

Rabisu
Katılım
22 Ağustos 2020
Mesajlar
9
En iyi cevaplar
0
Puanları
40
Geforce Now kütüphanesine 13 adet oyun eklenicek ve aralarında güzel oyunlar da var!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye sunucuları açılan Geforce Now Hizmeti ile bilgisayarımız çok kötü olsa bile belirli internet şartlarında oyun oynayabiliyorduk.
Gün geçtikçe kütüphanesindeki oyun sayısını arttıran Geforce now hizmetinden yeni bir haber geldi. Gelen habere göre hizmete 13 adet yeni oyun eklenicek, belirtildiğine göre nisan ayı içerisinde hizmetin oyun kütüphanesine 35 oyun daha dahil edilicek!

Geforce Now hizmetini size şöyle açıklayalım

Belirli internet şartlarında bilgisayarınızın gücüne bakmaksızın, aylık belirli bir ücret vererek Bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden size kütüphanesinde bulunan oyunları oynatan sistemdir. Kısacası uzaktaki bir bilgisayara bağlanıyorsunuz ve o bilgisayar ile oynuyorsunuz. İnternetinizin hızına görede gecikme süreniz azalıyor/artıyor. Bu bulut sistem sayesinde aylık bir para ile bilgisayar almadan oyun oynayabiliyorsunuz. Eğer bilgisayara ayıracak paranız yoksa ve internetiniz düzgün ise, bu hizmeti tercih etmek akıllıca olucaktır. Fakat belirttiğim gibi düzgün bir internet gerek, eğer düzgün bir internetiniz yoksa gecikme süreniz çok yüksek olucaktır.

İşte Geforce Now hizmetine eklenilecek olan 13 oyun

1
: OUTRİDERS
2: Narita Boy
3: Tales Of The Neon Sea
4: A-train PC Classic
5: Endzone - A World Apart
6: Forts
7: Might & Magic X legacy
8: Mr. Prepper
9: Nine Parchments
10: Re:ZERO -Starting life in Another World- The Prophecy Of The Throne
11: Ryhtm Doctor
12: Shadowrun: Hong Kong - Extended edition
13: Styx: Master Of Shadows
 
Üst