GGDROP Cs:go? (Artı ve eksikleri)

BratMan

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
Arkadaşlar kısa olarak neden Cs:go kasa açma sitesi olan Ggdrop'u seçtiğimi anlatmak istedim. (Verilen bağlantı ref bağlantı değil! Forumdan sitenin arayüzüne giriş yapmak içindir!)

Ben hobi olarak her zaman kasa açma sitelerinde takılan biriyim. Açtığım kasalar 30-300$ arası değişiyor tek seferde.

Ggdrop'dan önce takıldığım sitelerde (Adlarını vermek istemiyorum) ay sonu yaptığım kar -50-20% arası değişiyordusa, son yılda Ggdrop üzerinden açtığım kasalarda her ay en az %30-500% karda oldum. Mesela 1000$ lık aylık kasa açma sonucunda - 1300$-5000$ kazandım. Ama tabiki bu rakamlar bu şekilde değil çünkü bazen bir günde bu tutarı kolay şekilde harcayıp ve karşılığının bir kaç mislini aldığım oluyor. Yani bu Ggdrop'un droplarının her zaman yüksekte olduğunun göstergesidir.

Ggdrop'un sevdiğim yanlarından biri de her zaman çok iyi etkinlikler düzenlemesi ve gözde takımlarla işbirliği içinde olmasıdır. Her zaman promokod arayışı içinde olan birisi değilim ama 2-3K $ depozitolarda promokod girmemek elimde değil :) Ama tabiki siteyi kullanıyorsanız 2$ lık bakiye yükleseniz bile promokod kullanabilirsiniz. Nede olsa 1, 0'dan büyük. Sitede hatta 0.07$'a bile kasalar var.

Şimdi gel gelelim eksiklere:
Ggdrop'un gördüğüm tek eksik yanı bazen yanlış youtuberler ile işbirliği içinde olmasıdır. Bu aslında Ggdrop'un yol verdiği hata değil. Çünkü bazı youtuber eksik anlatımı ile siteyi gerektiği gibi tanıtamıyor ve bu da izleyicilerin aklında "tüm siteler aynı zaten" etkisi bırakıyor.

GGDROP için promo: GG12TR (Reklam yapan kanalların birinden aldım)

Siz de düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum.
NOT:REKLAM DEĞİL.