Tanıtım İnternet Üzerinden Ücretsiz Logo Tasarımı

Forsecon

Bilgili
Stajyer
Katılım
17 Haziran 2021
Mesajlar
45
En iyi cevaplar
0
Puanları
115
İnternet Üzerinden Ücretsiz Logo Tasarımı

ayrac (1).png

Tailor Brands


Site

Siteye giriş yapıyoruz. Ardından logo adımızı giriyoruz. Logo ismini girdikten sonra altta beliren slogan boşluğuna kendi sloganınızı yazabilirsiniz. Alttaki butona tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçeneklerde kendi ilgi alanınızı seçin ve devam edin. Seçtikten sonra logonun hangi konu altında tasarlanacağını karar vermeniz gerekiyor. Devam ettiğimizde bize logo tarzının hangisi olacağını sormakta ikon, sadece yazı, harf ikon 3 seçenekten 1 tanesi seçiyorsunuz. Eğer ikon seçeneğini seçerseniz öncesinde sizden bir ikon seçmenizi isteyecektir yine tekrardan kendi zevkinize göre seçebilirsiniz ardından sizden 3 adet yazı tipi seçmenizi isteyecektir istediklerinizi seçerek devam edin. Logo hazırlanmaya başlayacaktır. Logo hazırlandığında sizden giriş yapmanızı veya hesabınız yoksa kayıt olmanızı isteyecektir. Her şey bu kadar seçtiğiniz logoyu indirerek kullanabilirsiniz.

ayrac (1).png

Wix Logo Maker

Site

Siteye giriş yapıyoruz. Ekranda bulunan şimdi tasarla butonuna bir kere tıklıyoruz. Açılan yeni sitede hesabımıza giriş yapıyoruz. Konumuz ücretsiz olduğu için sağ tarafta bulunan "Kendiniz Logo Oluşturun" seçeneğini kullanıyoruz. Ardından karşımıza çıkan her şey gayet açık sırasıyla tüm boşlukları dolduruyoruz. Sonucunda karşımıza birçok logo çıkıyor. Kendi sevdiğiniz bir logoyu seçiyorsunuz. Logoyu indirmek istediğinizde sizden belirli bir miktar para isteyecektir. Sorun çözümünü isterseniz anlatıyım.indir.jpg

Logo önünüzde açık iken yukarıda gördüğünüz tuşa 1 kere tıklayınız. Paint uygulamasını açın ve "Cntrl+V" kombinasyonunu girin. Paint uygulamasını kullanarak fotoğrafı kırpın logonuz hazır olacaktır. Herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum fakat eğer yapamazsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

ayrac (1).png
 
Üst