Forum Oyunu Kelime Türetmece

Mert1995

Çaylak
Katılım
21 Temmuz 2021
Mesajlar
1
En iyi cevaplar
0
Puanları
20
Oyun cok basit Yazılan Kelimenın son harfiyle Yeni Kelime oluşturuyorsun .

1. Kelimemiz : Kalem
eFootball PES 2021, Android için hazırlanan bu muhteşem Konami futbol simülatörünün en son sürümüdür. Benzer isimlerdeki diğer oyunların aksine, bu sefer maçlarınızı oynarken takımınızdaki her bir oyuncuyu tıpkı konsol ve bilgisayarlarda oynarken olduğu gibi kontrol edebilirsiniz.

eFootball PES 2021'daki oyun dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. İki farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: klasik (sanal düğmelerle) ve daha modern olan bir başka mod. Seçtiğiniz ne olursa olsun, duvarlar oluşturabilir, derinlere gönderebilir, atış yapabilir, röveşata yapabilir veya topu hedefe doğru gönderebilirsiniz. Aslında sahada yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Konsol sürümünde olduğu gibi, PES 2021'deki resmi lisans sayısı oldukça sınırlıdır. Bu, FC Barcelona ve Atlético de Madrid'i tüm gerçek oyuncularla oynayabileceğiniz anlamına gelir, ancak Real Madrid veya Malaga CF ile oynamak istiyorsanız bu durum söz konusu değildir.

Daha önce bahsedilen oyun modları ile eFootball PES 2021 sizi eğlendirmeye edecektir. Liglerde, turnuvalarda, gösteri maçlarında ve çevrim içi meydan okumalarda oynayabilirsiniz. Hatta Bluetooth aracılığıyla bir arkadaşınıza karşı da oynayabilirsiniz.

eFootball PES 2021; eğlenceli, mükemmel grafiklere ve çeşitli resmi lisanslara sahip oldukça şaşırtıcı bir futbol oyunudur. Tek utanç verici durum bazı büyük takımların bulunmamasıdır. İndirme link:https://ay.live/Pess çıkan reklam geç tikten sonra indirme sitesi ne yönlendiriyor. Ondan sonra indiriyorsunuz. Bu kadar basit çok güzel yapmışlar erkese tavsiye ederim oynayın
 
Üst