Eklenti Level Ranks Core v3.1.6 Türkçeleştirilmiş

Bu Konu İşinize Yaradı mı?

• Evet

Oy: 0 0.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Arda

www.Rabisu.com
Genel Yetkili
En iyi cevaplar
6
Ödüller
5
Merhabalar,

Level Ranks Core isimli eklentinin bütün dosyaları ve menülerinin tamamı Türkçeleştirilmiş halini sizinle paylaşmak istedim. Değişen komutlar ve ne işe yaradıklarını aşağıya ekleyeceğim.

Eklentinin Github Linki: https://github.com/levelsranks/levels-ranks-core

Eklentinin Kurulumu;

Game Server klasörü içerisindeki klasörleri, klasör yollarını takip ederek (Örnek: sound klasörü için; csgo/sound) ilgili klasörleri sunucunuza yükleyin. Yükleme işlemi bittikten sonra eklentiniz kullanıma hazırdır.

Değiştirmek istediğiniz komutlar için scripting klasörü içerisinde sp ve include dosyalarını da paylaştım. İstediğiniz gibi düzenledikten sonra sp dosyasını compile.exe dosyasının üzerine sürükleyin ve hata çıktısı olmadığında compiled klasörü içerisinde levelranks.smx isimli dosyayı sunucunuzdaki plugins klasörüne yükleyin.

Eklentinin Prefix (Ön adı) Değiştirmek için "csgo/addons/sourcemod/translations" klasör yolunu takip ederek "lr_core.phrases.txt" isimli dosyanın içerisinden "Prefix" kısmında "en" ve "tr" içerisindeki [LR] kısmına istediğinizi yazabilirsiniz.

Eklenti Modülleri;

Eklentinin birçok modülü mevcut. Modüllere buradan ulaşabilirsiniz. Sizin için en çok tercih edilen 2 modülü (Top KDR ve Tab içerisinde Rank Görselleri) farklı bir arşiv içerisine ekleyerek verdim. Yükleme işlemi aynı şekilde olacağı için tekrar anlatmama gerek yok diye düşünüyorum :)

Eklentinin Görselleri;

Menü.png

Ranklar.png

İstatistikler.png

Komutlar;

sm_rank:
İstatistikler menüsünü açar
sm_rank_reload: Ayarları yeniden yükler
sm_rank_reset: Veritabanındaki tüm verileri temizleme
sm_rank_del: Oyuncu istatistiklerini sıfırlar

Ekli dosyalar

• [Levels Ranks] Core v3.1.6.zip