Play.Minexen.Com <|> 500 TL ÖDÜLLÜ <|> Adalet'İn Sunucusu <|> Şans Alevi | Dakika Coin | Edit Coin | Görev | Özel Etkinlikler , Eventler , Çekilişler

vanlotrk

Çaylak
En iyi cevaplar
0
a8G.gif

7bny5J.gif

SgfHvCz.gif

KDxC.gif

6gkt9.gif

zKdwg0.png

Sz3.png

sFzd.png

P1h.png

EK Sistemler:
İskele sistemi:
olta ile balık tutarak suyun içinden item çıkarta bilirsiniz.
SP Market: market ile belirli spawnlerleri oradan alabilirsiniz.
Ah: Ah sistemi ile oyuncu alımı satımı alışverişi yapa bilirsiniz.
ChestShop: sayasinde adanızda da satış yapa bilirsiniz ve para kazana bilirsiniz.
Report: özel report sayesinde artık daha iyi bir otam olacaktır lütfen adaletli kullanın.
Sunucumuz yenilenmeye ve geliştirmeye her zaman ve her daim devam edecektir.
Günlük yedeklendirmemizi alıyoruz ve emeklerinizi sizler için güvende tutuyoruz.
Kapanacak sıfırlanacak kuşkularına girmeyiniz rahatça girip oynaya bilirsiniz.
Sunucumuzu kapatmayacağız ve sıfırlamayacağız emekleriniz gitmeyecektir !
Sunucumuz tamamen adaleti temsil edecektir ve adaletli bir oyun sunucusu olacaktır.
Sizler için yenilik farkındalıklı olmaya çalışıyoruz ve güncellemeler getiriyoruz.
MİNEXEN Unutmayın burası sizin sunucunuz haydi katılmayı unutma !
Her Zaman En Yeniliklisi İçin MİNEXEN - Saygılarımızla...
Play.Minexen.Com
www.minexen.com
Discord: Olodwer#6724

Erhan

www.Rabisu.com
Yönetici
En iyi cevaplar
20
Ödüller
10
Başarılar dilerim. Daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle.

Aictony

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar konu tasarımızın gayet başarılır sunucunuzda da birkaç şey gözüme güzel göründü en yakın zamanda ziyaret edeceğim iyi çalışmalar :)

xGokberkB3y

Bilgili
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını beğendim ve maplerde hoşuma gitti sunucunuzu ziyaret edeceğim başarılar.

vanlotrk

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim. Daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle.
Teşekkür ederım.
Merhabalar konu tasarımızın gayet başarılır sunucunuzda da birkaç şey gözüme güzel göründü en yakın zamanda ziyaret edeceğim iyi çalışmalar :)
Teşekkürler beklerız :)
Konu tasarımını beğendim ve maplerde hoşuma gitti sunucunuzu ziyaret edeceğim başarılar.
Teşekkürler beklerım :)

Togi

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
1
Sunucuya ziyarette bulundum yetkililere sunucuda fark ettiğim hataları söylememe rağmen yetkili ilgisi düşüktü kimse cevap vermedi ve sunucuda hala pluginlerinde eksikler ve hatalar var

vanlotrk

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Sunucuya ziyarette bulundum yetkililere sunucuda fark ettiğim hataları söylememe rağmen yetkili ilgisi düşüktü kimse cevap vermedi ve sunucuda hala pluginlerinde eksikler ve hatalar var
Sunucuda eksikleri söyleyenleri dinleriz ama perşembe günü hiç giremedik sunucuya?

Togi

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
1
Sunucuda yetkililer vardı yalan söyleyecek halim yok

Togi

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
1
Kanıt gösteriniz efendim.
Bilmem kaç gün önce girdiğim şeyi neden kanıtlamak için ss alıp edeyim oyunculara kötü gözükmemesi için burada çabalıyorsunuz anlayabiliyorum çabanızı o zaman ss almamıştım ve böyle bir ihtiyacım da yok isteyen inanır isteyen inanmaz kendinizi geliştirip afk idik vb şeyler demek yerine boş ve gereksiz bir tartışmaya yol açıyorsunuz

vanlotrk

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Bilmem kaç gün önce girdiğim şeyi neden kanıtlamak için ss alıp edeyim oyunculara kötü gözükmemesi için burada çabalıyorsunuz anlayabiliyorum çabanızı o zaman ss almamıştım ve böyle bir ihtiyacım da yok isteyen inanır isteyen inanmaz kendinizi geliştirip afk idik vb şeyler demek yerine boş ve gereksiz bir tartışmaya yol açıyorsunuz
Dostum Oyunda gözüksek bile değiliz telefonda açık kalıyor bakmıyoruz.
Kendimizi çok geliştirdik zaten her istenileni yapıyoruz 1 oyuncuyu kaçırdık diye özür dilemeyiz saat 15:00 da soru sordun cevap alamadın 17:00 gene sor 1 kere sorup cevap alamayınca karalamaya başlama.

Togi

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Ödüller
1
Dostum, sunucuyu kötülemedim olanı söyledim yazdığımda kimse cevap vermedi sende sunucuda değildik kimse yoktu demiştin yukarıda sanırım fikrini değiştirdin birden ilginçtir ki.Oyuncuyu kaçırdın diye özür dilemeni isteyen yok zaten senden ayrıca düzgün oku soru sormadım zaten daha önce sunucum vardı sistemleri biliyorum iyi niyetle size gördüğüm eksikleri söylemiştim de insanlara yardım etmeye çalışmamak gerekli.

Son düzenleme: