Play.RiverCraft.Pw - Her Gün Event - 0 Lag Garantisi - Hard Survival Sunucusu Sürüm: 1.16.5

Emircan

Çaylak
En iyi cevaplar
0
RiverCraft

Sunucu Türü: Hard Survival

Sunucu IP: play.rivercraft.pw

Sunucu Sürüm: 1.16.5

Önçelikle Sunucumuzadan Bahsedelim Sizin Keyifli Ve Heycan Dolu Bir Survival Oynamanız İçin Güzel Pluginler Ve Skript ler Kurduk
Bunları Size Örnek Verim Kanlı Ay-Fırın Sistemi-Coin Sistemi-Rütbe Sistemi-Uçuş Süresi Yani Fly Sistemi-Çiftlik Sistemi
Ceset Sistemi İle Gerçekcilik Katmak İstedik-Meslek Sistemi-Mevsim Sistemi Vardır Ve Oyuna Ayrı Bir Hava Katıyor Klan Sistemi.
Bu Özellikler Şuan Sunucumuzda Aktif Şekilde Çalışıyor Tabikide Hile Korumamız Ve Xray Korumalarımız Mevcut.
Yeni Açılmış Bir Sunucuyuz Fakat Tecrübemiz Var Amaçımız Siz Değerli Oyuncularımıza Kaliteli Bir Survival Oynatmaya Çalışıyoruz
2 Gün Aralıklarla SAAT: 21.00 EVENT Oluyor Sunucumuzda 0 Lag Garantisini Oyuncularımıza Veriyorum TPS:20 Ping Sıkıntısı Yaşan Olmadı Şuana Kadar
Biz Yetkililer Elimizden Geldiğimizce Siz Değerli Oyunculara Daha Kaliteli Bir Sunucu Yaratmaya Çalışıcaz Her Daim Herkesi Bekliyoruz İyi Günler.
konutasarm1.jpg
konutasarm2.jpg
konutasarm4.jpg
konu_tasarm_3.jpg
konutasarm5.jpg
2021-04-25_02.28.08.png
2021-04-27_21.52.56.png
2021-04-27_21.47.55.png
2021-04-27_21.43.33.png
2021-04-25_02.30.12.png

Son düzenleme:

BRKN

tasarımcı
En iyi cevaplar
1
Sunucu güzel. Tasarım geliştirilebilir. Sunucuya girdim ve fark ettiğim ilk şey yazılarda Türkçeleştirme hataları olduğuydu. Zamanla düzelir. Kurallarda var mı bilmiyorum fakat oyuncular küfürlü konuşuyorlar. Eğer ceza vermek isterseniz bana ulaşabilirsiniz ekran görüntülerini atabilirim. Discord adresim BRKN#0929. Aşağıda da sunucudan fotoğraflarım.

Iewhlel.jpg

Emircan

Çaylak
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel. Tasarım geliştirilebilir. Sunucuya girdim ve fark ettiğim ilk şey yazılarda Türkçeleştirme hataları olduğuydu. Zamanla düzelir. Kurallarda var mı bilmiyorum fakat oyuncular küfürlü konuşuyorlar. Eğer ceza vermek isterseniz bana ulaşabilirsiniz ekran görüntülerini atabilirim. Discord adresim BRKN#0929. Aşağıda da sunucudan fotoğraflarım.

Ekli dosyayı görüntüle 1079
Önçelikle Değerli Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederim Sunucumuz Yeni Açıldı Tek Tek Düzeltiyoruz Türkçeleştirme En Kısa Sürede Düzelticez. Küfür edenler için discord yazıyorum.