Rehber Steam Yaz İndirimleri

Forsecon

Azimli
En iyi cevaplar
0
Ödüller
3
800x420-steam-yaz-indirimleri-2021-valve-ile-steam-yaz-indirimleri-ne-zaman-basliyor-saat-kact...jpg

Oyun oynayan kişilerin illa 1 kere girdikleri uygulama olan Steam yakın zamanda başlattığı yaz indirimleri ile binlerce oyunda %90'lara kadar varan indirimler başlattı. Bugün sizlere nasıl bedava cüzdan parası kazanacağınızı göstereceğim. Ayriyeten 14 adet hareketli emoji almayı da göstereceğim. Sizi bekletmeden geçelim.

Öncelikle sizlere nasıl cüzdan parası alacağınız göstereyim. Öncelikle Steam'e uygulamasından veya internet sitesinden giriş yapıyoruz.

1624710451076.png

Mağaza bölümünde yukarıdaki gibi keşif kuyruğunu buluyoruz. Keşif kuyruğundan günde 1 adet kart çıkarabiliriz ve kartlar 50-65 kuruş arasında satılıyor. Her gün 1 adet alabiliyorsunuz. Her gün yaparsanız eğer indirim boyunca 7 TL gibi bir miktar kazanabilirsiniz. Önceki senelerde 10-20 TL gibi yüksek miktarlar kazanabiliyorduk ama artık Steam bu miktarı kısarak 7 TL'lere kadar düşürdü. Bu arada herhangi bir rozet işlerseniz de Steam'in verdiği gizemli kartlardan bir adet kazanırsınız.

steam-yaz-indirimleri.jpg

Şimdi ise nasıl hareketli emoji kazanabileceğiniz anlatmak isterim. Öncelikle tekrar Steam'e sitesinden veya uygulamasından giriş yapıyoruz.

Ekran Alıntısı.JPG

İşaretli kısma giriş yapıyoruz. Arından karşımıza 14 adet seçenek çıkıyor. Sırasıyla en baştan başlıyoruz ve ilk seçeneğe giriş yapıyoruz.

Ekran Alıntısı.JPG

İşaretlediğim kısma girdiğimizde bize bir hikaye veriyor ve bize devamımda ne yapacağımızı soruyor. Kendimize göre seçiyoruz ve bize hareketli emojimizi veriyor. Bunu teker teker başa dönüp 14 seçenek içinde yapıyoruz sonucunda 14 adet hareketli emojimiz envanterimize geliyor. Bunları mesajlaşmalarda kullanabiliriz.

Bence verilen para az olsa bile 7 TL gibi bir miktar ile indirimde oyun alabiliriz. Emojiler ise çok güzel olmuş ben hepsini aldım bazısı güzel bazısı kötü çıktı. Tamamen sizin sonucunuza göre veriyor. Yani herkese aynı vermektense seçeneğimiz ile kendimize verilecek emojiyi resmen biz seçiyoruz. Gayet güzel olmuş hem indirim hem de anlattığım konular ben çok sevdim sizin fikirlerinizi de merak ediyorum lütfen yorumlarda belirtin.​