Haber Türk Öğrenci Apple Reklam Çekimleri İçin Amerika'ya Gidiyor!

apoG

Rabisu
Katılım
22 Ağustos 2020
Mesajlar
9
En iyi cevaplar
0
Puanları
40
Apple'ın reklam çekimleri için aranan kişi ülkemizden çıktı! Mustafa Mert Topal isimli Trabzon'lu genç Apple isimli şirketin reklam çekimi için başvurdu. Olumlu sonuç alamiyacağını düşünen ve umutsuzluğa kapılan genç aldığı olumlu cevap karşısında çok sevinip şaşırdığını dile getirmiş. Genç, şirket ile yazışmalar gerçekleştirdiğini, bunu yaparken ise İngilizcesi zayıf olduğu için zorlandığını ve çeviri kullandığını dile getiriyor. Sonunda kendisine olumlu dönüş yaptıklarını belirten genç, şirketin kendisini ABD'ye davet ettiğini ve anlaşmaya vardıklarını belirtti.

İşte ülkemizi ve ailesini gururlandıran gencimiz
e0d8fbd2912b866ecaa12c0ab6910a20e74bd58c.jpg


Gencin anlattıklarına göre, ailesine bu durumu anllattığında inanamamışlar. İşin ciddi olduğu anlaşılınca gencin annesi Sevinç topal bunun ile ilgili "Dilini bilmediğim bir ülkeye gideceğim için heyecanlıyım" ifadelerini dile getirmiş. Genç bu para ile kardeşleri ve kendisi için eğitime yatırım yapacağını , bunun yanında babasıyla birlikte yatırım yapacağını dile getirmiş.

Gencimizin babası Bülent Topal ise oğlunun bunun üstesinden gelebileceğine inanadığını oğlunun yanında olduğunu ve gurur duyduğunu ifade ediyor. Gencimiz bu işi ücretsiz yapmiyacak tabiki, Bir miktar ücret alıcağını belirten gencimiz, 18 yaşının altında olduğu için çekimlere tek gidemeyecek. Yanında annesi ile ABD'ye gidicek olan gencimiz, yaklaşık 4 ay ABD'nin Kaliforniya eyaletinde kalıcak olan gencimizin diğer bir hayali ise manken olmakmış. Buradan şirketin reklam filminde rol alacak olan Trabzon'lu gencimize bol şans ve kolaylık diliyoruz.
 
Üst