Tanıtım UltimateTimber Plugini! Sunucuzda ağaçların kökünden kırılmasını sağlayın!

apoG

Rabisu
En iyi cevaplar
0
Ödüller
2
Merhabalar bugün size UltimateTimber pluginini ve nasıl kullanıldığını göstereceğim.

Pluginimiz ağaçlarımızı kökten kırmaya, ağaçlardan loot düşürmeye, Ağaçların dikilebileceği toprak türlerini değiştirmeye, Kırılan ağaç yerine otomatik tekrar ağaç dikebilmeye, ağaçlar kırılırken animasyon ve ses vermeye , Kendi ağacınızı yapabilir ve odun kırınca xp vermeyi sağliyabilirsiniz. . Aynı zamanda config dosyasından açmanız halinde Jobs plugininde odun kırınca xp vermeyi sağliyabilirsiniz. eğer
gerçekçi bir sunucu isterseniz bu sunucunuzun plugin paketinde olması gereken bir plugindir. Gerek ağaç düşüşleri gerek kökten kırma özelliği, gerek kendi ağacınızı yapabilme özelliği bu plugini güzel ve kullanışlı bir plugin yapıyor.

Aşşağıdakı kodlarda bulunan bütün ingilizce yazıları (Olabilecek hepsi) türkçeleştirdim. Sizin yapmanız gereken ise altında yazan şeyleri eğer sayıysa yazan yazıya göre belirlemek yada evet "True" hayır "False" olucak şekilde düzenlemeniz. Pluginin config dosyasını direkt olarak indirme linki olarak bırakma sebebim ise dsoyanın çok uzun olması. aşşağıdan indirerek sizde üstünde oynamalar yapabileceksiniz ve kendinize göre özelleştirebiliceksiniz. Öncelikle şunu söylemeliyim, bu plugini kurarsanız zaten çalışır fakat ben size ayarlarını göstereceğim. Pluginin indirme linkini ve cfg dosyasının linkini aşşağıya bırakıyorum Söylediğim gibi herşey türkçe rahatça özelleştirebilirsiniz.

Unutmamak gerekli ki sunucunuz eğer çok güçlü bir sunucu değilse bütün özellikleri full olarak kullanmamak gerekli. Çok fazla odun var ise kırıldığında animasyou ve odunların düşüşü sorun yaratıcaktır.

Plugin link: Config dosyası link (MediaFire):
İyi günler iyi forumlar

Son düzenleme: